Про бренд

Історія старту нашого бренду сягає корінням у 2006 рік, коли 10 жовтня ми зареєстрували свій сайт www.abwehr.com.ua і розмістили свій перший каталог дверей, що імпортували з Китаю. Другим етапом став вибір назви для нової, нікому не відомої на той момент ТМ. Стояло завдання - своєю назвою відобразити основну функцію сталевих дверей - ЗАХИСТ І НАДІЙНІСТЬ. Після довгих і суперечливих дискусій всередині колективу ми зупинилися на назві ABWEHR. Ця назва в перекладі з німецької означає - ЗАХИСТ АБО ВІДБИТТЯ ЗАГРОЗИ. Всією суттю цього ми висловили основну цінність, що несуть наші двері для покупця. Даним змістом і контекстом назви наших сталевих дверей ми керуємося і досі

 

 

Упаковка вхідної двері  НАША МІСІЯ
Основа і сенс нашої діяльності в серійному виробництві дизайнерських сталевих дверей для широких верств населення і продаж нашого продукту по всьому світу, підвищуючи тим самим рівень життя і безпеки наших клієнтів, а так само рівень добробуту співробітників компанії.
 

 

 

Першим етапом нашої діяльності став імпорт металевих дверей з Китаю. Попри присутній на ринку «масовий ширвжиток», ми орієнтувалися на продукт з високими характеристиками та цінностями для споживача, такими, як - якісні замки, товстий метал, посилені петлі, оригінальні та дуже популярні моделі, логістика по всій території України. Тому і не дивно, що за досить короткий період часу наші двері під ТМ «ABWEHR» стали справжнім хітом на ринку України, що користуються підвищеним попитом. У цей «перший» період ми стали по-справжньому новим обличчям ринку і увійшли в 3-ку найбільших імпортерів на найближчі 5 років.

 

Час йшов і підтримувати наші зростаючі амбіції, ідеї і стандарти китайського постачальника, стало фактично неможливо. У 2013 році було прийнято вольове рішення старту власного виробництва з експортним потенціалом, що перевершує китайців за рівнем дизайну та експлуатаційних характеристик, а простіше кажучи створити продукт з європейським рівнем якості. 2013 рік. Наша команда почала вчитися виробляти новий для себе продукт з дуже високими вимогами до якості. Було придбано та інстальовано найновіше обладнання. Виробничі площі зросли з 921 кв.м. в 2013 році до більш ніж 5000 м.кв. до 2018 року. За п'ять років наша компанія стала лідером з експорту сталевих дверей з України і одним з 5 найбільших виробників в Україні. 

 

Старт виробничого життя нашої компанії, який тривав з 2013 по 2018 рік, ми вважаємо «другим» дуже важливим етапом розвитку нашої компанії. Пройшовши всі етапи турбулентності української економіки і еволюціонувавши з найбільшого імпортера до виробника експортера, ми тверезо дивимося на життя і наші перспективи, як міжнародного виробника сталевих дверей. Ми навчилися виробляти не просто продукт, а витвір мистецтва. Це не порожні слова - наші двері прикрашають будинки кращих забудовників і індивідуальних власників в Україні, Молдові, Литві, Латвії, Болгарії, Румунії, Сербії, Боснії і Герцеговині, Чорногорії, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Чехії, Азербайджані, Грузії.

 

Якість продукту і його дизайн для нас пріоритет, ми не женемося за кількістю, втрачаючи справжню цінність для покупця, тому ми популярні.

Після 7 років операційної діяльності ми усвідомили свою місію в суспільстві як бізнес організація.

 

Що далі?

Ми відкриті можливостям і викликам зовнішнього середовища. Змінюючись всередині компанії, ми стаємо сильнішими зовні. Для нас зростання над собою дозволяє рости над конкурентами. Ми звикли бути лідерами на ринку сталевих дверей в Україні і наш досвід і знання окриляють, і змушують рухатися вперед. На сьогодні ми входимо в дуже цікавий етап гіперконкуренції на українському ринку. Це новий маркетинговий виклик для нашої команди, і ми впевнені, що вийдемо з цього етапу тільки сильнішими.

БАЧЕННЯ ЯКУ КОМПАНІЮ МИ БУДУЄМО

Міжнародна виробнича компанія з високим рівнем професіоналізму, сервісу і знань. Підприємство, що прекрасно розуміє потреби клієнта і пропонує для нього рішення - створений продукт (сталеві двері). Компанія, яка виконує на відмінно своє цільове завдання і перевершує конкурентів в інноваціях по дизайну і технічним розробкам.

Компанія з високими стандартами роботи, результатами якої буде пишатися вся Україна.