Про бренд

         

  ІСТОРІЯ старту нашого бренду сягає корінням у 2006 рік, коли 10 жовтня ми зареєстрували свій сайт www.abwehr.com.ua і розмістили свій перший каталог дверей, що імпортували з Китаю. Другим етапом став вибір назви для нової, нікому не відомої, на той момент, ТМ. Стояло завдання своєю назвою зобразити основну функцію сталевих дверей ЗАХИСТ І НАДІЙНІСТЬ. Після довгих і спірних дискусій всередині колективу ми зупинилися на назві ABWEHR. Ця назва в перекладі з німецької означає — ЗАХИСТ ВІД ЗАГРОЗИ. Всією суттю цього ми висловили основну цінність що несуть наші двері для покупця, даними змістом і контекстом назви наших сталевих дверей ми керуємося досі.

 


ДВЕРІ ПОВИННІ БУТИ ЗАХИСТОМ ОСЕЛІ ТА ЗАХИЩАТИ ВІД ЗОВНІШНІХ ЗАГРОЗ.


 

            Першим етапом нашої діяльності став імпорт сталевих дверей з Китаю, всупереч присутній на ринку «масовий ширвжиток» ми орієнтувалися на продукт з високими характеристиками та цінностями для споживача, такими як — якісні замки, товстий метал, оригінальні та дуже популярні моделі, посилені петлі, доставлення по всій території України. НЕ ДИВНО що за досить короткий період часу наші двері під ТМ ABWEHR стали справжнім хітом на ринку України, продукт мав підвищений попит і був дефіцитним. У цей «перший» період ми стали по справжньому новим обличчям ринку й увійшли в 3-ку найбільших імпортерів на найближчі 5 років.

            Час йде і підтримувати наші амбіції, що зростали, ідеї та стандарти китайському постачальнику стало фактично неможливо, у 2013 році було прийнято вольове рішення — старту власного виробництва з експортним потенціалом, перевершуючого китайців за рівнем дизайну та експлуатаційних характеристик, а простіше кажучи створити продукт з європейським рівнем якості.

            2013 рік. Наша команда «підкотивши рукава» почала вчиться виробляти новий для себе продукт з дуже високими вимогами до якості. Було закуплено та встановлено найновіше обладнання. Укомплектований штат люблячими сові справу людьми. Виробничі площі зросли з 921 кв.м. у 2013 році до більш ніж 5000 м.кв. до 2018 року.

            За 5 років наша компанія стала лідером по експорту сталевих дверей з України та одним з 5 найбільших виробників в Україні.

            Старт виробничого життя нашої компанії, який тривав з 2013 по 2018 роки, ми вважаємо «другим», дуже важливим, етапом розвитку нашої компанії. Пройшовши всі етапи турбулентності української економіки та еволюціонував з найбільшого імпортера до виробника експортера ми тверезо дивимося на життя і наші перспективи, як міжнародного виробника сталевих дверей. Ми навчилися виробляти не просто продукт, а твори мистецтва, це не порожні слова — наші двері прикрашають будинки кращих забудовників і індивідуальних власників в Україні, Молдові, Литві, Латвії, Болгарії, Румунії, Сербії, Боснії та Герцеговині, Чорногорії, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Чехії, Азербайджані, Грузії.

            Якість продукту і його дизайн для нас пріоритет, ми не йдемо в угоду кількості, втрачаючи справжню цінність для покупця, саме тому ми популярні

 

Після 7 років операційної діяльності ми розуміємо свою місію в суспільстві як бізнес організація:


МІСІЯ: основа і сенс нашої діяльності в серійному виробництві дизайнерських сталевих дверей для широких верств населення і продаж нашого продукту по всьому світу, підвищуючи тим самим рівень життя і безпеки наших клієнтів, а так само рівень добробуту співробітників компанії.


 

Що далі? Ми відкриті можливостям і викликам зовнішнього середовища. Видозмінюючись в середині компанії ми стаємо сильнішими зовні, для нас зростання над собою дозволяє рости над конкурентами. Ми звикли бути лідерами на ринку сталевих дверей в Україні та наш досвід і знання окриляють і змушують рухатися вперед. На сьогодні ми входимо в дуже цікавий етап гіпер конкуренції на українському ринку, це новий маркетинговий виклик для нашої команди та впевнений ми вийдемо з цього етапу тільки сильніше.

 

БАЧЕННЯ ЯКУ КОМПАНІЮ МИ БУДУЄМО: міжнародну виробничу компанію з високим рівнем професіоналізму, сервісу і знань. Прекрасно розуміючу потреби нашого клієнта і пропонуючу для нього рішення, створений продукт (сталеві двері) виконує на відмінно свої цільові завдання і перевершує конкурентів в інноваціях по дизайну і технічних розробках.

Компанія з високими стандартами роботи, результатами якої буде пишатися вся Україна