Наша історія

2006 РІК - ПОЧАТОК ПРОДАЖУ СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ, ІМПОРТОВАНИХ З АЗІЇ ПІД ТОРГОВОЮ МАРКОЮ. СТАРТ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ WWW.ABWEHR.COM.UA.

 

2007 РІК - УСПІШНА УЧАСТЬ В НАЦІОНАЛЬНІЙ БУДІВЕЛЬНІЙ ВИСТАВЦІ І РОЗШИРЕННЯ ГЕОГРАФІЇ ПРОДАЖ НА СХІД УКРАЇНИ.

 

2008 РІК – ЗБІЛЬШЕННЯ ОБСЯГУ ПРОДАЖ НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ, ПОЧАТОК РОБОТИ З ПАРТНЕРАМИ ЗІ ЛЬВОВА ТА РОБОТА НА РИНКУ БІЛОРУСІЇ 

 

2009 РІК – КАРДИНАЛЬНА ЗМІНА ПОЗИЦІЮНУВАННЯ ТМ ABWEHR. ПІДВИЩЕННЯ ВИМОГ ДО ЯКОСТІ У ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ ГРАВЦЯМИ РИНКУ.

 

2010-2012 РОКИ - КОМПАНІЯ АБВЕР УКРАЇНА ВХОДИТЬ У ТРІЙКУ НАЙБІЛЬШИХ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ІМПОРТУ СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ. ПОПУЛЯРНІСТЬ І ЩОМІСЯЧНИЙ ПРОДАЖ СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ «АБВЕР» ПЕРЕВИЩИЛИ 10000 ШТ./ МІСЯЦЬ.

 

2012 РІК - ПОКРИТТЯ ГЕОГРАФІЇ РИНКУ УКРАЇНИ СТАЛЕВИМИ ДВЕРИМА «АБВЕР» ДОСЯГЛО 100% ТЕРИТОРІЇ НАШОЇ КРАЇНИ. ВХІДНІ ДВЕРІ «АБВЕР» МОЖНА В КОЖНОМУ МІСТІ УКРАЇНИ.

 

2012 РІК - ВІДКРИТТЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ЗВЕНА. ДІЛЯНКА ВИРОБНИЦТВА СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА. СКОРОЧЕННЯ ІМПОРТУ.

 

2014 РІК - ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПРО ЗМІНУ ФОКУСА І СТАТУСУ КОМПАНІЇ З ІМПОРТЕРА НА НАЦІОНАЛЬНОГО ВИРОБНИКА І ЕКСПОРТЕРА СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ. МИ БУДУЄМО МІЖНАРОДНУ ВИРОБНИЧУ КОМПАНІЮ. ВІДМОВА ВІД ІМПОРТУ.

 

2015 РІК - РОСТ ІНВЕСТИЦІЙ ТА МАСШТАБІВ ВИРОБНИЧИХ ПЛОЩ І ОБЛАДНАННЯ В 3 РАЗИ.

 

2016 РІК - УСПІШНИЙ ПОЧАТОК РОБОТИ НА ЗОВНІШНІХ РИНКАХ. СЕРТИФІКАЦІЯ КОМПАНІЇ НА СТАНДАРТ ISO 9001. ОТРИМАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СЕРТИФІКАТУ СЕ НА ВІДПОВІДНІСТЬ 7 КРИТЕРІЯМ ЯКОСТІ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ.

 

2017 РІК - СТАРТ РОБОТИ В DIY МЕРЕЖАХ ЕПІЦЕНТР І НОВА ЛІНІЯ. ВІДКРИТТЯ ФІРМОВОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ АБВЕРДВЕРІ.УКР.

 

2018 РІК - ПРОВЕДЕННЯ ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ ВИРОБНИЧИХ СПІВРОБІТНИКІВ СИСТЕМІ LEAN СПІЛЬНО З Е.Б.Р.Р. РОЗШИРЕННЯ ВИРОБНИЦТВА В 2 РАЗИ. ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКОСТІ ВИРОБЛЕНОЇ ТА РЕАЛІЗОВАНОЇ ПРОДУКЦІЇ.

 

2019 РІК - ЛІДЕР ЕКСПОРТУ СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ. РОЗШИРЕННЯ ГЕОГРАФІЇ ЕКСПОРТУ. ЗБІЛЬШЕННЯ ШТАТУ ПРАЦІВНИКІВ, ЗРІСТ ПОДАТКОВИХ ВИПЛАТ ТА СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ. ЛІДЕР ПРОДАЖУ СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ В НАЦІОНАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ "ЕПІЦЕНТР" І "НОВА ЛІНІЯ".

 

2020 рік безперервного виробництва і рекордних показників експорту та внутрішнього попиту, але це той рік що припав на випробування ковідом.

 

2021 рік підприємство адаптується до наслідків навантаження від світової пандемії, за рік оновили обладнання, провели додаткові потужності з електропостачання, впровадили новітню систему опалення на виробництві та впровадили нову інноваційну лінійку моделей дверей в асортимент.

 

2022 рік. Війна! Під час нападу орків на Україну наше підприємство опинилось на передовій, на території підприємства надавались умови для ремонту військової техніки та забезпечення військових електрикою та іншим. територія підприємства було піддане обстрілам з систем артилерійського вогню. підприємство не працювало коли була небезпека для співробітників 3 місяці. поступово повертаючись до роботи ми усвідомили як ми потрібні Україні. допомагали військовим та сприяли соціальним ініціативам нашого міста. Ми пишаємось стійкістю нашого міста та країни, пишаємось тим що ми є частинкою цього вольового народу, що прагне волі та перемоги. Ми поновили процеси та знову в роботі, повертаємось до мирного життя.

 

2022 рік відзначився формуванням складської програми з новим популярним асортиментом, відкриттям складу та торгового представництва в Києві, покращенням маркетингової активності бренду та розширенням кількості роздрібних магазинів що ефективно працюють з нами. За останні два роки ми запропонували ринку найкраще структуроване рішення серед вуличних дверей та новий трендовий продукт міжкімнатні двері прихованого монтажу.