Наша історія

Мы прошли пусть развития, которым гордимся и продолжаем совершенствоваться.... Предприятие, которое прекрасно понимает потребности клиента и предлагает для него решение - созданный продукт (стальные двери). Компания, которая выполняет на отлично свою целевую задачу и превосходит конкурентов в инновации по дизайну и техническим разработкам. Компания с высокими стандартами работы, результатами которой может гордиться вся Украина.

 

2006
2007
2008
2009
2010-2012
2012
2012
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2022
2023
2006

2006 РІК - ПОЧАТОК ПРОДАЖУ СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ, ІМПОРТОВАНИХ З АЗІЇ ПІД ТОРГОВОЮ МАРКОЮ. СТАРТ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ WWW.ABWEHR.COM.UA.

2007

УСПІШНА УЧАСТЬ В НАЦІОНАЛЬНІЙ БУДІВЕЛЬНІЙ ВИСТАВЦІ І РОЗШИРЕННЯ ГЕОГРАФІЇ ПРОДАЖ НА СХІД УКРАЇНИ.

2008

ЗБІЛЬШЕННЯ ОБСЯГУ ПРОДАЖ НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ, ПОЧАТОК РОБОТИ З ПАРТНЕРАМИ ЗІ ЛЬВОВА ТА РОБОТА НА РИНКУ БІЛОРУСІЇ 

 

2009

КАРДИНАЛЬНА ЗМІНА ПОЗИЦІЮНУВАННЯ ТМ ABWEHR. ПІДВИЩЕННЯ ВИМОГ ДО ЯКОСТІ У ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ ГРАВЦЯМИ РИНКУ

2010-2012

КОМПАНІЯ АБВЕР УКРАЇНА ВХОДИТЬ У ТРІЙКУ НАЙБІЛЬШИХ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ІМПОРТУ СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ. ПОПУЛЯРНІСТЬ І ЩОМІСЯЧНИЙ ПРОДАЖ СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ «АБВЕР» ПЕРЕВИЩИЛИ 10000 ШТ./ МІСЯЦЬ.

 
2012

ПОКРИТТЯ ГЕОГРАФІЇ РИНКУ УКРАЇНИ СТАЛЕВИМИ ДВЕРИМА «АБВЕР» ДОСЯГЛО 100% ТЕРИТОРІЇ НАШОЇ КРАЇНИ. ВХІДНІ ДВЕРІ «АБВЕР» МОЖНА В КОЖНОМУ МІСТІ УКРАЇНИ.

2012

ВІДКРИТТЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ЗВЕНА. ДІЛЯНКА ВИРОБНИЦТВА СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА. СКОРОЧЕННЯ ІМПОРТУ.

2014

ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПРО ЗМІНУ ФОКУСА І СТАТУСУ КОМПАНІЇ З ІМПОРТЕРА НА НАЦІОНАЛЬНОГО ВИРОБНИКА І ЕКСПОРТЕРА СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ. МИ БУДУЄМО МІЖНАРОДНУ ВИРОБНИЧУ КОМПАНІЮ. ВІДМОВА ВІД ІМПОРТУ.

2015

РОСТ ІНВЕСТИЦІЙ ТА МАСШТАБІВ ВИРОБНИЧИХ ПЛОЩ І ОБЛАДНАННЯ В 3 РАЗИ.

2016

УСПІШНИЙ ПОЧАТОК РОБОТИ НА ЗОВНІШНІХ РИНКАХ. СЕРТИФІКАЦІЯ КОМПАНІЇ НА СТАНДАРТ ISO 9001. ОТРИМАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СЕРТИФІКАТУ СЕ НА ВІДПОВІДНІСТЬ 7 КРИТЕРІЯМ ЯКОСТІ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ.

2017

СТАРТ РОБОТИ В DIY МЕРЕЖАХ ЕПІЦЕНТР І НОВА ЛІНІЯ. ВІДКРИТТЯ ФІРМОВОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ АБВЕРДВЕРІ.УКР.

2018

ПРОВЕДЕННЯ ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ ВИРОБНИЧИХ СПІВРОБІТНИКІВ СИСТЕМІ LEAN СПІЛЬНО З Е.Б.Р.Р. РОЗШИРЕННЯ ВИРОБНИЦТВА В 2 РАЗИ. ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКОСТІ ВИРОБЛЕНОЇ ТА РЕАЛІЗОВАНОЇ ПРОДУКЦІЇ.

2019

ЛІДЕР ЕКСПОРТУ СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ. РОЗШИРЕННЯ ГЕОГРАФІЇ ЕКСПОРТУ. ЗБІЛЬШЕННЯ ШТАТУ ПРАЦІВНИКІВ, ЗРІСТ ПОДАТКОВИХ ВИПЛАТ ТА СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ. ЛІДЕР ПРОДАЖУ СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ В НАЦІОНАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ "ЕПІЦЕНТР" І "НОВА ЛІНІЯ".

2020

рік безперервного виробництва і рекордних показників експорту та внутрішнього попиту, але це той рік що припав на випробування ковідом.

2021

В цей рік підприємство адаптується до наслідків навантаження від світової пандемії, за рік оновили обладнання, провели додаткові потужності з електропостачання, впровадили новітню систему опалення на виробництві та впровадили нову інноваційну лінійку моделей дверей в асортимент.

2022

Війна! Під час нападу орків на Україну наше підприємство опинилось на передовій, на території підприємства надавались умови для ремонту військової техніки та забезпечення військових електрикою та іншим. територія підприємства було піддане обстрілам з систем артилерійського вогню. підприємство не працювало коли була небезпека для співробітників 3 місяці. поступово повертаючись до роботи ми усвідомили як ми потрібні Україні. допомагали військовим та сприяли соціальним ініціативам нашого міста. Ми пишаємось стійкістю нашого міста та країни, пишаємось тим що ми є частинкою цього вольового народу, що прагне волі та перемоги. Ми поновили процеси та знову в роботі, повертаємось до мирного життя.

2022

рік відзначився формуванням складської програми з новим популярним асортиментом, відкриттям складу та торгового представництва в Києві, покращенням маркетингової активності бренду та розширенням кількості роздрібних магазинів що ефективно працюють з нами. За останні два роки ми запропонували ринку найкраще структуроване рішення серед вуличних дверей та новий трендовий продукт міжкімнатні двері прихованого монтажу.

2023

2023 рік став роком якісних змін компанії.

Компанія розширила присутність  в роздрібних магазинах центральної України та на ринку міста Києва, впровадили в асортимент триконтурні двері для квартир та будинків, основним відкриттям для партнерів став сегмент Termix. Компанія впровадила нові та популярні дизайн дверей, якісно розширила складську програму популярними моделями в потрібній кількості.

В цьому році ми збільшили кількість  працівників комерційного відділу що надають сервісні послуги магазинам партнерам. Збільшились відрахування податків в бюджет та допомоги ЗСУ на цільові потреби.

НА СЬОГОДНІ ABWEHR ЦЕ:
Найсучасніше обладнання та верстати. Компанія, яка виконує на відмінно своє цільове завдання та перевершує конкурентів в інноваціях з дизайну та технічних розробок
Конструкторський відділ, результатами якого може пишатися вся Україна. Наша компанія - це не просто виробництво та верстати, це люди - команда, які розуміють потреби ринку, які вміють вчитися та змінюватися для конкурентоспроможності.
Сучасний маркетинг та розвинена мережа продажів по всій Україні та за кордоном. Ми розуміємо заради чого до нас звертаються і яка природа покупки сталевих дверей, перевершуємо очікування клієнта в дизайні та технічних розробках