Історія успіху

2006 РІК - ПОЧАТОК ПРОДАЖУ СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ, ІМПОРТОВАНИХ З АЗІЇ ПІД ТОРГОВОЮ МАРКОЮ. СТАРТ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ WWW.ABWEHR.COM.UA.

 

2007 РІК - УСПІШНА УЧАСТЬ В НАЦІОНАЛЬНІЙ БУДІВЕЛЬНІЙ ВИСТАВЦІ І РОЗШИРЕННЯ ГЕОГРАФІЇ ПРОДАЖ НА СХІД УКРАЇНИ.

 

2008 РІК – ЗБІЛЬШЕННЯ ОБСЯГУ ПРОДАЖ НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ, ПОЧАТОК РОБОТИ З ПАРТНЕРАМИ ЗІ ЛЬВОВА ТА РОБОТА НА РИНКУ БІЛОРУСІЇ 

 

2009 РІК – КАРДИНАЛЬНА ЗМІНА ПОЗИЦІЮНУВАННЯ ТМ ABWEHR. ПІДВИЩЕННЯ ВИМОГ ДО ЯКОСТІ У ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ ГРАВЦЯМИ РИНКУ.

 

2010-2012 РОКИ - КОМПАНІЯ АБВЕР УКРАЇНА ВХОДИТЬ У ТРІЙКУ НАЙБІЛЬШИХ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ІМПОРТУ СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ. ПОПУЛЯРНІСТЬ І ЩОМІСЯЧНИЙ ПРОДАЖ СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ «АБВЕР» ПЕРЕВИЩИЛИ 10000 ШТ./ МІСЯЦЬ.

 

2012 РІК - ПОКРИТТЯ ГЕОГРАФІЇ РИНКУ УКРАЇНИ СТАЛЕВИМИ ДВЕРИМА «АБВЕР» ДОСЯГЛО 100% ТЕРИТОРІЇ НАШОЇ КРАЇНИ. ВХІДНІ ДВЕРІ «АБВЕР» МОЖНА В КОЖНОМУ МІСТІ УКРАЇНИ.

 

2012 РІК - ВІДКРИТТЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ЗВЕНА. ДІЛЯНКА ВИРОБНИЦТВА СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА. СКОРОЧЕННЯ ІМПОРТУ.

 

2014 РІК - ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПРО ЗМІНУ ФОКУСА І СТАТУСУ КОМПАНІЇ З ІМПОРТЕРА НА НАЦІОНАЛЬНОГО ВИРОБНИКА І ЕКСПОРТЕРА СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ. МИ БУДУЄМО МІЖНАРОДНУ ВИРОБНИЧУ КОМПАНІЮ. ВІДМОВА ВІД ІМПОРТУ.

 

2015 РІК - РОСТ ІНВЕСТИЦІЙ ТА МАСШТАБІВ ВИРОБНИЧИХ ПЛОЩ І ОБЛАДНАННЯ В 3 РАЗИ.

 

2016 РІК - УСПІШНИЙ ПОЧАТОК РОБОТИ НА ЗОВНІШНІХ РИНКАХ. СЕРТИФІКАЦІЯ КОМПАНІЇ НА СТАНДАРТ ISO 9001. ОТРИМАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СЕРТИФІКАТУ СЕ НА ВІДПОВІДНІСТЬ 7 КРИТЕРІЯМ ЯКОСТІ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ.

 

2017 РІК - СТАРТ РОБОТИ В DIY МЕРЕЖАХ ЕПІЦЕНТР І НОВА ЛІНІЯ. ВІДКРИТТЯ ФІРМОВОГО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ АБВЕРДВЕРІ.УКР.

 

2018 РІК - ПРОВЕДЕННЯ ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ ВИРОБНИЧИХ СПІВРОБІТНИКІВ СИСТЕМІ LEAN СПІЛЬНО З Е.Б.Р.Р. РОЗШИРЕННЯ ВИРОБНИЦТВА В 2 РАЗИ. ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКОСТІ ВИРОБЛЕНОЇ ТА РЕАЛІЗОВАНОЇ ПРОДУКЦІЇ.

 

2019 РІК - ЛІДЕР ЕКСПОРТУ СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ. РОЗШИРЕННЯ ГЕОГРАФІЇ ЕКСПОРТУ. ЗБІЛЬШЕННЯ ШТАТУ ПРАЦІВНИКІВ, ЗРІСТ ПОДАТКОВИХ ВИПЛАТ ТА СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ. ЛІДЕР ПРОДАЖУ СТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ В НАЦІОНАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ "ЕПІЦЕНТР" І "НОВА ЛІНІЯ".