Звернення директора

Дорогі друзі. Ласкаво просимо на наш корпоративний сайт. Мене звуть Дробітько Ігор Володимирович, я є власником і генеральним директором компанії ТОВ «Компанія «Cтимул Інвест»» яка працює під нашим брендом TM ABWEHR - STEEL DOORS EXPERT.

            Радий що ви тут) напевно ви цікавитеся вибором сталевих дверей зараз або в майбутньому, вибором не просто товару, а продуманого продукту з високими споживчими характеристиками в дизайні та рівні безпеки. Без зайвої скромності скажу, що ви «не помилились дверима», ми фахівці в ринку сталевих дверей для квартир, приватних будинків і протипожежних, в тому числі. Ми постійно вивчаємо запити ринку, зміна переваг наших клієнтів і активність конкурентів. Не минає місяці без поліпшень в продукті та маркетингу компанії завдяки нашому міжнародному досвіду експорту та експертизи накопиченої за більш ніж 12 років шляху.

            Розробляючи асортимент йшли роки проб і помилок. Ми набирали форму і збільшували технічну озброєність підприємства. На сьогодні ми готові відповідально запропонувати продумані рішення для кожного споживчого сегмента, специфіки житла і бюджету сім'ї.

            Складність для клієнта в ухваленні рішення про покупку викликана не розумінням предмета і можливо навіть вимогою до продукту які ми готові запропонувати вам, наші рішення здивують вас і порадують своєю завершеністю і наявністю в продукті високих споживчих якостей.

            На даному сайті ми постаралися зробити все максимально структуроване та інформативно для вас. Даний сайт це маркетинговий паспорт компанії на який ми посилаємося як на офіційне джерело нашої асортиментної, цінової та технічної інформації та наше офіційне комплексну пропозицію для клієнта. Партнери в регіонах можуть використовувати його як свій робочий інструмент при спілкуванні з роздрібним клієнтом.

            Цей віртуальний сервіс створений для спрощення нашої з вами комунікації та спрощення вашого вибору сталевих дверей у нас. Над створенням цього ресурсу працювали десятки людей і ми постійно продовжуємо його удосконалювати для Вас. Величезне прохання якщо ви побачили що ще недопрацьована з точки зору користувача або можна поліпшити - будь ласка повідомте мені. Я особисто контролюю відгуки клієнтів для поліпшення вашого позитивного досвіду взаємодії з нашим брендом.

            Радий що ви з нами) ВИ НЕ ПОМЕЛИЛИСЬ ДВЕРИМА))