Звернення власника

Дорогі друзі. Ласкаво просимо на наш корпоративний сайт. Мене звуть Дробітько Ігор. Я є власником і генеральним директором компанії ТОВ «Компанія «Стимул-Інвест», яка працює під нашим брендом TM «ABWEHR» - STYLE DOORS EXPERT.

Радий, що ви тут) Напевно ви цікавитеся вибором сталевих дверей зараз або в майбутньому, вибором не просто товару, а продуманого продукту з високими споживчими характеристиками в дизайні і рівні безпеки. Без зайвої скромності скажу, що ви «не помилились дверима». Ми фахівці на ринку сталевих дверей для квартир, приватних будинків і протипожежних, в тому числі. Ми постійно вивчаємо запити ринку, зміни переваг наших клієнтів і активність конкурентів. Завдяки нашому міжнародному досвіду експорту та експертизи, накопиченої за більш ніж 12 років шляху, не проходить і місяця без поліпшень в продукті і в маркетингу компанії.

Розробляючи асортимент, йшли роки проб та помилок. Ми набирали форму і збільшували технічну озброєність підприємства. На сьогодні ми готові відповідально запропонувати продумані рішення для кожного споживчого сегменту, специфіки житла і бюджету сім'ї.

Складність для клієнта в ухваленні рішення про покупку викликана нерозумінням предмета і, можливо навіть, вимог до продукту, які ми готові запропонувати вам. Наші рішення здивують вас і порадують своєю завершеністю, а також наявністю в продукті високих споживчих якостей.

На даному сайті ми зробили все максимально структуроване і інформативне для вас. Цей сайт - це маркетинговий паспорт компанії, на який ми посилаємося, як на офіційне джерело нашої асортиментної, цінової і технічної інформації. Це наше офіційна комплексна пропозиція для клієнта. Партнери в регіонах можуть використовувати його як свій робочий інструмент при спілкуванні з роздрібними клієнтами.

Цей віртуальний сервіс створений для спрощення нашої з вами комунікації і полегшення процесу вибору сталевих дверей у нас. Над створенням цього ресурсу працювали десятки людей, і ми постійно продовжуємо його удосконалювати для Вас. Величезне прохання - якщо ви побачили, що ще щось недопрацьоване, з точки зору користувача, або можна поліпшити - будь ласка повідомте мені. Я особисто контролюю відгуки клієнтів для поліпшення вашого позитивного досвіду взаємодії з нашим брендом.

Радий, що ви з нами, ВИ НЕ ПОМИЛИЛИСЬ ДВЕРИМА! 

Ihor Drobitko