Елекронний замок Aqara N100

Електронний замок Aqara N100: розумний та безпечний спосіб відкрити двері

Електронний замок Aqara N100 - це сучасний та надійний пристрій, який дозволяє відкривати двері різними способами: відбитком пальця, паролем, NFC-картою, аварійним ключем, програмою Aqara Home, Mi Home або Apple HomeKit. Замок має стильний дизайн, високий рівень захисту від злому, зручну ручку та вбудований дверний дзвінок. Замок також може працювати в системі розумного будинку Aqara або Apple та керувати іншими пристроями за протоколом Zigbee 3.0. 

 

 

Основні переваги електронного замку Aqara N100: 

 

Відбиток пальця

 

Замок використовує сучасний алгоритм 3D розпізнавання відбитка пальця, який забезпечує високу точність та швидкість спрацьовування. Зчитувач відбитків пальців вбудований у ручку та реагує миттєво. Ви можете додати до 50 відбитків пальців у пам'ять замку та призначити їм різні рівні доступу.

Aqara отпечаток пальца

Пароль

 

Замок підтримує введення до 25 цифр як пароль. Ви можете створювати разові та часові паролі для гостей або службовців. Пароль можна вводити за допомогою сенсорної панелі на зовнішній стороні замка. Панель має підсвічування та захист від підбору пароля.

Aqara Password

NFC-карта

 

Замок оснащений блоком NFC із шифруванням за банківськими стандартами. Копіювати код відкриття замка неможливо. Ви можете використовувати карту NFC, брелок або смартфон з NFC-модулем для відкриття замка. У комплекті із замком йдуть дві NFC-картки.

Aqara nfc

Аварійний ключ

 

Замок має слот для аварійного ключа, який можна використовувати у разі повного розряджання батарей або несправності замка. Ключ прихований під захисною кришкою на зовнішній стороні замка. У комплекті із замком йдуть два аварійні ключі.

Aqara emergency lock

Додаток

 

Замок може бути підключений до програми Aqara Home, Mi Home або Apple HomeKit на смартфоні через Bluetooth. Програма дозволяє відкривати та закривати замок, переглядати історію відкриттів, додавати та видаляти користувачів, налаштовувати автоматизації та сценарії, отримувати повідомлення про стан замку та батарей. Додаток Aqara Home доступний для Android та iOS.

Комплект Зима на дверях серії КТ1

Розумний дверний дзвінок

 

У внутрішню панель замку вбудовано динамік, який при натисканні кнопки на зовнішній панелі програє мелодію дзвінка. Якщо ви не бажаєте використовувати дзвінок, настройте автоматизацію по-іншому. Нехай при натисканні кнопки на зовнішній панелі замку вам надходить оповіщення на смартфон або, наприклад, вмикається світло в коридорі. Це зручно, якщо ви не бажаєте випадково розбудити близьких або потривожити домашніх тварин.

Aqara ring

Каталог дверей з електронним замком