Ціна
Тип дизайну
Вид
Тип дверей
Розмір дверей
Товщина полотна
Товщина коробу
Товщина накладок
Замки
Серцевина
Товщина металу на полотні
Наповнення полотна
Кількість петель
Колір
Колір на фото
Додатковий декор
Тип фасону
Тип коробу
Поріг
Особливості
Сегмент дверей
Теплоізоляція
Шумоізоляція
Кількість антизрізів
Терморозрив

Акції на вхідні двері

Акція -12%
На складі
Новинка
До кінця акції
2
24 350 грн
код: 515
21 428 грн
Вхідні в квартиру
Golden Season Sale
Кварцит + Сосна прованс
Вогнестійкість 30 хвилин
Вогнестійкість 30 хвилин
Гарантія 5 років
Гарантія 5 років
Складська програма
Складська програма
Замки Mottura
Замки Mottura
Акція -12%
На складі
Новинка
До кінця акції
1
33 990 грн
код: 498
29 912 грн
Вхідні на вулицю
Складська програма
RAL 7021 + Біла
Вогнестійкість 30 хвилин
Вогнестійкість 30 хвилин
Гарантія 5 років
Гарантія 5 років
Двері с терморозривом
Двері с терморозривом
Полотно 102 мм
Полотно 102 мм

Акція на двері – у нас ви можете придбати двері для будинку за акційною ціною

Наша компанія десять років займається виготовленням та збутом вхідних дверей, за цей період часу залучили до співпраці багато вдячних клієнтів. Крім гарантійного періоду, високої якості, стильного дизайну, ми пропонуємо двері по акції. Для своїх клієнтів ми завжди додаємо знижки, таким чином намагаємося залучити до співпраці якомога більшу кількість людей. Кращі знижки на двері – це частина нашого іміджу, тому ви завжди можете придбати у нас гарний товар з приємним ціновим бонусом.

Які двері підпадають під акційні пропозиції

Ви можете придбати будь-які двері по акції, які додані в цю категорію на даний період часу. Кожен може побачити, що тут і стандартні класичні зразки, що випускаються давно, і колекційні новинки. Це зроблено для того, щоб збільшити зацікавлення клієнтів, підвищити товарообіг, що вигідно як для компанії, так і для покупця. Раз на місяць пропозиції зі знижками оновлюються, акції на двері Абвер переглядаються, та виставляються в новому асортименті. Тому ви можете бачити в акційному каталозі різні оферти із серій:

  • MEGAPOLIS PRO;
  • COMFORT;
  • NOVA;
  • CLASSIC;
  • FAMILY;
  • MEGAPOLIS;
  • COTTAGE;
  • QUADRO;
  • DEFENDER та ін.

Ми пропонуємо вам стежити за знижками, вони обов'язково будуть і на обраний вами зразок. Двері по акції – це не продаж неліквідного залежаного товару, це ділова пропозиція тим, хто планує робити ремонт, міняти вхідні двері, та при цьому не горить бажанням платити дорого. Ми пропонуємо вам кращу продукцію зі знижкою, є можливість вибрати двері з терморозривом, двостулкові, з молотковим покриттям, з ламінованої оцинкованої сталі, з елементами залізної ковки та склом. Наші двері надійно захищають від несприятливих погодних умов та злодіїв.

Купити двері по акції через інтернет

Ми створили всі умови для комфортної купівлі дверей через інтернет. Визначившись з дизайном та характеристиками, ви вибираєте розмір, ліве або праве відкривання, після чого робите замовлення. До кожної моделі додані якісні фото, повноцінні описи, є відео файл. З огляду на знижки на двері, вибираючи з даної категорії, ви завжди виграєте у ціні та отримуєте товар високої якості. Ми відкриті до співпраці, намагаємося якомога більше виставити на продаж дверей з акційними знижками, та завжди чекаємо вас на своєму сайті.