Монтаж вхідних дверей

Детальна відеоінструкція з теплого монтажу вхідних дверей. Монтаж виконано на прикладі сегмента Termix

Основні переваги цього методу монтажу:

🔸 Покращена тепло- та звукоізоляція: ефективний захист від втрат тепла та проникнення шуму.

🔸 Запобігання промерзанню та утворенню конденсату: зниження ризику появи плісняви та покращення мікроклімату приміщення.

У цьому відео ми детально розглянемо передові технології, що застосовуються під час теплого монтажу, та пояснимо, як він допомагає захистити ваш дім від мікропротягів і вологи.

 

Як встановити вхідні двері?

Перед початком монтажу перевіряємо розміри отвору (ширину і висоту). Стандартна ширина дверних блоків 860 і 960мм. Стандартна висота дверних блоків - 2050 мм.

 

 

 

 

Перед початком монтажу перевіряємо розміри отвору (ширину і висоту). Стандартна ширина дверних блоків 860 і 960мм. Стандартна висота дверних блоків - 2050 мм.

 

1 етап: Демонтаж старих дверей

Старе дверне полотно знімаємо з петель. За допомогою лома відгинаємо і видаляємо старий дверний короб. Демонтаж старих дверей у нас зайняв пів години-годину.

Зачищаємо отвір від залишків штукатурки. Приміряємо дверну коробку. За допомогою болгарки (або перфоратора) розширюємо дверний проріз якщо це необхідно. Будьте обережні, щоб не відколоти зайвий шматок чистової обробки стіни.

Виконуємо контрольний замір отвору. Прибираємо сміття і готуємо двері до установки. Встановлюємо фурнітуру. Броненакладку закріплюємо гвинтами з кожного боку за допомогою викрутки. Дверну ручку кріпимо на штифти, які вставляємо в спеціальні отвори. Потім стягуємо дві її половинки гвинтами.

 

Увага: дверний отвір повинен бути на 20мм більше монтажного розміру дверей з кожного боку. Це необхідно для того, щоб піна могла виконувати свої здібності в монтажному шві. Ми рекомендуємо, щоб температурний режим для використання піни не перевищував позначки -2 градуси.

 

Демонтаж коробу вхідної двері
Демонтаж коробу вхідної двері
Демонтаж коробу вхідної двері

 

2 етап: Установка двері в отвір

Встановлюємо дверну коробку в проріз. Для фіксації рами і зручності при монтажі використовуємо дерев'яні клини, які розміщуємо між дверним прорізом і коробкою. Раму фіксуємо за рівнем спочатку вертикально, потім горизонтально. Через монтажні отвори дверної коробки в стіні Виробляємо буріння за допомогою перфоратора. Забиваємо анкера. Щоб повністю їх зафіксувати - затягуємо гайки. Монтажні отвори закриваємо спеціальними заглушками.

 

Увага: перевіряємо правильність установки двері, щоб не було перекосів. Двері не повинні рухатися в різних напрямках. Перевіряємо щільність прилягання полотна до коробки, а також закривання і відкривання замків.

 

 монтаж коробу в отвір
установка анкерів
закріплюємо дверне полотно на коробі

   

3 етап: Заповнення зазорів монтажною піною

Заповнюємо і герметизируем зазори між стіною і дверною коробкою. Для цього використовуємо монтажну піну, яка захистить щілини від стороннього шуму і запаху. Для якісного запінення шва досить заповнити його на 70% монтажною піною. Голос ведучого за кадром. Після того, як піна застигне, видаляємо зайві залишки.

 

УВАГА! Під час установки дверей та їх запінювання слід знежирити короб двері з метою кращої герметизації. Піна не являється фіксуючим засобом а являється засобом ущільнення дверного блоку

 

запінюємо монтажні отвори
запінюємо монтажні отвери біла коробу
запінюємо короб

   

4 етап: Перевіряємо правильність установки двері

Для того, що б визначити чи правильно встановлена ​​вхідні двері, потрібно відкрити дверне полотно. Якщо установка була виконана неправильно, то при відкритті полотна воно буде саме відкриватися або закриватися

 

перевіряємо рівність установки
перевіряємо чи правильно встановлено двері
встановлені двері