Монтаж вхідних дверей

 
 
УВАГА! Під час установки дверей та їх запінювання слід знежирити короб двері з метою кращої герметизації. 

Піна не являється фіксуючим засобом а являється засобом ущільнення дверного блоку

Як встановити вхідні двері?

Перед початком монтажу перевіряємо розміри отвору (ширину і висоту). Стандартна ширина дверних блоків 860 і 960мм. Стандартна висота дверних блоків - 2050 мм.

1 етап: Демонтаж старих дверей

Старе дверне полотно знімаємо з петель. За допомогою лома відгинаємо і видаляємо старий дверний короб. Демонтаж старих дверей у нас зайняв пів години-годину.

Зачищаємо отвір від залишків штукатурки. Приміряємо дверну коробку. За допомогою болгарки (або перфоратора) розширюємо дверний проріз якщо це необхідно. Будьте обережні, щоб не відколоти зайвий шматок чистової обробки стіни.

 

Увага: дверний отвір повинен бути на 20мм більше монтажного розміру дверей з кожного боку. Це необхідно для того, щоб піна могла виконувати свої здібності в монтажному шві. Ми рекомендуємо, щоб температурний режим для використання піни не перевищував позначки -2 градуси.

Виконуємо контрольний замір отвору. Прибираємо сміття і готуємо двері до установки. Встановлюємо фурнітуру. Броненакладку закріплюємо гвинтами з кожного боку за допомогою викрутки. Дверну ручку кріпимо на штифти, які вставляємо в спеціальні отвори. Потім стягуємо дві її половинки гвинтами.

2 етап: Установка двері в отвір

Встановлюємо дверну коробку в проріз. Для фіксації рами і зручності при монтажі використовуємо дерев'яні клини, які розміщуємо між дверним прорізом і коробкою. Раму фіксуємо за рівнем спочатку вертикально, потім горизонтально.

 

Увага: перевіряємо правильність установки двері, щоб не було перекосів. Двері не повинні рухатися в різних напрямках. Перевіряємо щільність прилягання полотна до коробки, а також закривання і відкривання замків.

Через монтажні отвори дверної коробки в стіні Виробляємо буріння за допомогою перфоратора. Забиваємо анкера. Щоб повністю їх зафіксувати - затягуємо гайки. Монтажні отвори закриваємо спеціальними заглушками.

3 етап: Заповнення зазорів монтажною піною

Заповнюємо і герметизируем зазори між стіною і дверною коробкою. Для цього використовуємо монтажну піну, яка захистить щілини від стороннього шуму і запаху. Для якісного запінення шва досить заповнити його на 70% монтажною піною. Голос ведучого за кадром. Після того, як піна застигне, видаляємо зайві залишки.

4 етап: Перевіряємо правильність установки двері

Для того, що б визначити чи правильно встановлена ​​вхідні двері, потрібно відкрити дверне полотно. Якщо установка була виконана неправильно, то при відкритті полотна воно буде саме відкриватися або закриватися