Наші експерти

Кожен раз коли людина розмовляє через телефон, він чує тільки голос. Ми хочемо, щоб люди бачили тих, до кого звертаються за консультацією.

 

Дробитько Игорь

Дробітько Ігор

засновник компанії «ABWEHR»

Засновник компанії «ABWEHR», який віддано та мудро задає вектор руху всьому колективу. Його інноваційний підхід та аналітичний склад розуму задає темп всьому дверному ринку.
Подобрий Наталия

Подобрій Наталія

комерційний директор

Спеціаліст дверного бізнесу з великої літери. Вже дуже багато років справно керує важливими робочими процесами та віддано докладає максимум зусиль для розвитку компанії.
Фурсенко Алексей

Фурсенко Олексій 

начальник виробництва

Він знає про двері все та навіть більше. Справно керує всіма виробничими процесами виготовлення дверей. Колектив цінує та залюбки підтримує нові ідеї та впровадження.
Гулай Анна

Гулай Анна

менеджер з маркетингу

Це творчий робітник нашої команди. Її зусилля направлені на ознайомлення цільової аудиторії з нашим продуктом та перетворення потенційних клієнтів в реальних покупців.
Старобинская Юлия

Старобінська Юлія 

операційний менеджер

Наш супер швидкий та кмітливий операційний менеджер. Вона, як «Що? Де? Коли?» знає всі відповіді по замовленням. Юлія незамінний помічник для регіональних менеджерів та наших улюблених партнерів та клієнтів.
Сергусь Светлана

Сергусь Світлана

менеджер по Чернігівській області

Спеціаліст широкого профілю. Вона вас і по дизайну проконсультує, і по технічним нюансам все розповість. Зробить усе можливе і неможливе, щоб ви були максимально задоволені від покупки.
Ющенко Игорь

Ющенко Ігор

менеджер Центральної України

Це ваш надійний товариш та найкращий помічник. Менеджер Центральної України знає всі вподобання своїх клієнтів та партнерів. Він завжди з вами на зв”язку і дуже швидко реагує на потреби.