Умови повернення товару

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Повернення впродовж 14 днів можливий в разі:

Повернення товару неналежної  якості:

  • Товар не відповідає вашому замовленню — вхідні двері прийшли в невідповідності до вашого замовлення, наприклад, інше відкривання або невідповідність розміру, кольору або малюнка.
  • Заводський брак — значний дефект товару, в результаті якого товар прийшов в непридатність. Наприклад, явне порушення геометрії двері.
  • Товар прийшов «битий» - Дефект товару з вини перевізника. При отриманні товару і його огляду виявлено дефекти пов'язані з доставкою. Наприклад, подряпана мдф накладка або битий склопакет. В такому випадку ви в праві відмовитися від посилки та отримати в замін новий 

Повернення товару належної якості:

  • Товар не був у використанні
  • Товар зберіг свій зовнішній вигляд
  • Повністю збережений гарантійний талон і документ, що підтверджує покупку

 

У разі якщо товар було виготовлено під замовлення і повністю відповідно вашому замовленню, але з якихось причин вам не підійшов, в такому випадку повернення неможливо, оскільки двері відносяться до лінійного і листового металопрокату, трубної продукції, а їх повернення не передбачене законом «Про захист прав споживачів»
Також не передбачено повернення акційного товару в належній якості
У разі виникнення питань, просимо звертатися за контактами, вказаними на сайті, наші менеджера допоможуть вам у розв'язання вашого питання в найкоротші терміни.