Пакування та завантаження

 

правильно погруженные двери
погруженные и надежно зафиксированеые двери
погрузка дверей с помощью кары

Якісне пакування - запорука безпечної доставки!

При пакуванні двері використовуємо тришаровий, жорсткий картон, який захищає двері від подряпин, вологи, сонця та інших атмосферних впливів, з якими можуть взаємодіяти двері під час транспортування.

Для більшої безпеки двері упаковуються в повітряно-пухирчасті плівку, яка забезпечує повітряний прошарок між дверима та зовнішньою упаковкою. Завдяки цьому ми звели до мінімуму дрібні подряпини, які могли з'являтися на МДФ покритті двері через неправильне пакування.

При відправці двері "Новою Поштою" до заводської упаковки додатково додається дерев'яний каркас, який зможе захистити двері від механічних пошкоджень іншими габаритними товарами.

 

правильная упаковка дверей
Двери в обрешетке (деревянном каркасе

Правильне завантаження вхідних дверей

До навантаження варто підходити з великою відповідальністю. Адже навіть найкраща упаковка не здатна захистити товар, якщо він завантажений і перевозиться неправильно!

Категорично забороняється: кидати, наносити будь-які фізичні пошкодження, двері з "монтажними вухами" заборонено перевозити на боці. При відправці на великі відстані, двері повинні бути надійно зафіксовані. Нижче на фото наведені приклади правильного та безпечного завантаження дверей при далекій відправці

 

Двері сегменту FRAME потребують особливого покування, тому для них робиться спеціальний МДФ каркас для найкращого захисту

упаковка дверей FRAME
упаковка дверей FRAME
упаковка дверей FRAME

.