Вхідні двері в квартиру в Одесі

Вибираючи вхідні двері у квартиру, необхідно орієнтуватися не тільки на їх декоративні властивості, а й на конструктивні особливості. Адже саме останні визначають ступінь їх надійності. Існує думка, що не буває дверей, які неможливо зламати. Компанія ABWEHR змінює стереотипи – випускає міцні вхідні блоки з високим рівнем зламостійкості. Щоб відкрити замок дверей, доведеться добре пошуміти. Як показує практика, грабіжники не стануть працювати над полотном, якщо це буде привертати увагу. Двері ABWEHR стійкі до злому будь-яким ручним (викруткою, ломиком, ножем) і деяким електроінструментом (лобзиком, «болгаркою» та ін.). І цю перевагу вже встигли оцінити десятки тисяч сімей по всій Україні. Сьогодні можна купити двері у квартиру в Одесі або в будь-якому іншому місті – компанія ABWEHR поставляє вхідні конструкції в кожен регіон країни. Гарантія на вироби – 5 років!

Ви можете купити вхідні двері в Одесі:

 


Надійні двері – які вони?

Компанія ABWEHR виробляє двері відповідно до вимог чинних стандартів якості, що підтверджено сертифікатами («УкрСЕПРО», ISO: 9001, CE). Вхідний блок складається з полотна й короба. Рама виготовлена ​​з гнутого двоступеневого профілю. Внаслідок цієї особливості полотно має чверть. Остання забезпечує краще прилягання дверей до коробки й покращує стійкість до злому. Сталевий лист товщиною 1,5 мм, присутній в основі полотна, підвищує надійність всієї металоконструкції. Для поліпшення міцності двері укріплені трьома ребрами жорсткості. Вони перешкоджають віджиманню верхньої або нижньої частини полотна, не дозволяють зловмисникам відігнути його на кутах. Крім того, ребра жорсткості виключають спроби віджимання з боку петель.

Надійність дверей ABWEHR забезпечується також:

 • комбінованою системою замків. Верхній – сувальдний, нижній – циліндровий механізм. Перевага першого – наявність ключа, виконаного у формі метелика, який має велику кількість комбінацій «на підбір», другого – броненакладка, яка надійно ховає циліндр. Замки оснащені товстими ригелями (діаметр 16–18 мм). Полотна укомплектовані механізмами китайського (Apecs), турецького (Kale) або італійського (Securemme) виготовлення;
 • наявністю антизрізних ригелів на петлях. Їх основне завдання – надійно утримувати полотно. Якщо зловмисники пошкодять петлі, дістати двері з короба вони все одно не зможуть. Протизнімні штирі виключають цю можливість.

Вхідні двері у квартиру ABWEHR комплектуються сталевим порогом. Він забезпечує щільне прилягання полотна до коробки, запобігає поширенню диму й вогню. Крім того, поріг виступає додатковим захистом квартири від протягів, пилу, комах, неприємних запахів, злому.

  Наші сильні сторони

 • Розуміння потреб партнерів та клієнтів
 • Команда людей розуміючих ринок
 • Сучасне ефективне виробництво
 • Технічний контроль процесів та якості продукції
 • Маркетинговий досвід створення та дистрибуції сталевих дверей
 • Міжнародний досвід конкуренції
 • Інновації в дизайні продукту

 

 • Сильний, інноваційний та інформативний сайт компанії з великою географією охоплення аудиторії.
 • Системна робота з дилерами з інших регіонів
 • Прозора фінансова робота компанії в рамках закону
 • Міжнародна та українська сертифікація продукту й компанії
 • Велике бажання рости над собою і як наслідок бути постійно цікавим нашим партнерам

 

 

7 ключових особливостей дверей ABWEHR

Вхідні конструкції характеризуються рядом переваг:

Гнутий двоступеневий профіль

 

За рахунок того, що короб виготовлений з гнутого двоступеневого профілю, двері ABWEHR мають так звану чверть. Таке полотно краще прилягає до основи, виключає появу протягів в будинку. Для підвищення тепло- і шумоізоляційних властивостей дверного блоку по периметру передбачений контур ущільнювача.

Гнутый профиль

 


 

Терморозрив

 

Таке рішення застосовується в серії Cottage. Двері з терморозривом рекомендовано встановлювати відразу при виході з теплого приміщення на вулицю, тобто якщо немає холодного тамбура. Завдяки технології терморозрива двері не промерзають і не збирають на себе конденсат.

терморазрыв на коробе

 


 

Ламіноване фарбування "HardLine"

 

Покриття не деформується і не вигорає при різних атмосферних впливах (сонце, дощ, зміни температури і т.д.) Даний вид покриття має низьку теплопровідність, це додатковий бар'єр для утримання тепла в будинку. В асортименті фарбування найпопулярніші кольори (8шт), якими можна забарвити практично будь-яку модель.

HardLine

 


 

Антизрізи

 

Антизрізи. Їх головна функція - надійне утримання полотна в коробі. Протизнімні штирі підвищують стійкість конструкції до злому

антисрез на дверях серии КТ1

 


 

Петлі з кулькою всередині

 

Наявність останніх забезпечує збільшений експлуатаційний ресурс фурнітури елементів. Вони розраховані на 250 тис. робочих циклів. Такі петлі сприяють більш легкому відкриванню дверей і виключають їх провисання.

Петли с шариком

 


 

Регулятор притвору на дверях

 

Основне призначення конструктивного елементу - регулювання рівня притвору полотна до короба.

Регулятор притвору

 


 

Інші характеристики, які мають значення

Міцні металеві вхідні двері – надійна перепона на шляху зловмисників. Але не менш важливими характеристиками конструкції є:

 • тепло- та звукоізоляція. Залізні двері (і короб, і полотно) утепляються мінеральною ватою. Підвищення тепло- та звукоізоляційних характеристик конструкції забезпечує наявність двох контурів ущільнювача. Останній виключає появу протягів у квартирі, захищає оселю від тепловтрат;
 • зручність експлуатації. Сталеві двері ABWEHR оснащені петлями з підшипником. Вони забезпечують легке відкривання полотна й виключають його провисання з часом. Такі петлі характеризуються тривалим терміном служби. Їх експлуатаційний ресурс – 250 тис. робочих циклів (практично довічна гарантія);
 • естетична привабливість. Залізні двері облицьовані МДФ-накладками з двох сторін. Для підвищення стійкості панелей до впливу агресивних чинників навколишнього середовища (вологості, перепаду температур) їх поверхня покрита ламінованою плівкою. Полотна оформляються «під дерево» (дуб, карпатська ялина, сосна, секвоя, горіх, карпатська ялина), антрацит (кращий сорт кам'яного вугілля), кварцит і базальт (гірська порода), бетон або «м'який» пластик (софтач). Для підвищення естетичних властивостей поверхня дверей патинується. Дуже оригінально й сучасно виглядають моделі з нерівномірним лакофарбовим покриттям (шагрень). Щоб надати конструкції індивідуальності, компанія ABWEHR рекомендує замовити полотна з додатковим декором (царговими накладками, клеєним орнаментом, підсвіткою, скляними/дзеркальними/алюмінієвими вставками).

Завод виготовляє вхідні двері у квартиру стандартних розмірів: 860х2050 і 960х2050 мм.

Переваги співпраці з ABWEHR

Компанія виготовляє вхідні дверні конструкції у квартиру з урахуванням актуальних трендів, їх дизайн розробляється провідними фахівцями. Каталог включає моделі декількох колекцій: Classica, Retro, Retro Glass, Loft, Modern. Співпрацюючи з ABWEHR, ви отримуєте можливість:

 • купити надійні сталеві двері у квартиру в Одесі за ціною від виробника, вільною від надбавок посередників;
 • замовити професійні консультації;
 • взяти участь в акціях, які проводить компанія ABWEHR;
 • оформити доставку заказу в будь-який район Одеси.

Зверніть увагу: ціна втрачених при зломі цінностей набагато вища, ніж вартість якісної конструкції. Не втрачайте ні хвилини – оформлюйте замовлення на сайті прямо зараз!

 

Компанія ABWEHR STEEL DOORS EXPERT підготувала для своїх клієнтів невеликі поради щодо вибору вхідних дверей:

Вибір малюнка 

першим і найголовнішим етапом є вибір малюнка двері. Ми надаємо досить велику кількість малюнків, які будуть радувати Ваш погляд цілий день. Дивіться і вибирайте той малюнок, який максимально підійде під дизайн вашого будинку або квартири

 

Вибір розміру 

перед покупкою двері обов'язково слід дізнатися розмір отвору, куди двері будуть встановлюватися. Компанія ABWEHR виробляє двері стандартних розмірів: 860 мм, 960мм і 1200 мм по ширині та 2050 мм по висоті. Відповідно розмір отвору буде на 2-3 см більше самих дверей. Зробити виміри можна як самостійно так і скориставшись послугами монтажника (наявність монтажників у вашому місті можна дізнатися за телефонами на сайті)

 

Вибір сегмента 

сегмент це набір характеристик двері (товщина полотна і короба, фурнітура, товщина накладок і т.д.) Сегмент це тепло і шумоізоляція двері, якість фурнітури

 

Вибір типу покриття 

існує три види покриття квартирна ПВХ плівка — використовується тільки для внутрішнього застосування. Віноріт плівка — підходить як для квартирного так і для вуличного застосування. ламіноване фарбування — більш стійке вуличне покриття, так само використовується для квартирного застосування

 

Колір покриття 

Варто вибирати колір покриття той, який максимально підходить під дизайн приміщення

 

 

Вибір відкривання 

Для того що б правильно визначити відкривання дверей досить стати обличчям до дверей з боку вулиці чи під'їзду. Якщо дверні петлі будуть знаходитися зліва то двері ліва.