Вхідні двері в квартиру в Києві

При виборі вхідних дверей у квартиру важливо надати перевагу конструкції, технічні характеристики якої відповідають вимогам чинних стандартів якості. Тільки в такому випадку конструкція буде надійно виконувати свої функції впродовж довгих років – захищати оселю від несанкціонованого проникнення, забезпечувати хорошу тепло- та звукоізоляцію. Продукція ABWEHR сертифікована в системі «УкрСЕПРО», ISO: 9001, CE. Компанія виготовляє в Україні сталеві вхідні конструкції в широкому асортименті розмірів і моделей. Популярність мають полотна, оформлені в стилях модерн, лофт, ретро. На вироби з класичним дизайном завжди спостерігається підвищений попит, такі двері у квартиру в Києві купують найчастіше. При цьому покупцеві потрібно пам'ятати, що оформлення конструкції слід вибирати з урахуванням дизайну передпокою. Тільки в такому випадку можна досягти єдності й гармонії в інтер'єрі.

Ви можете купити вхідні двері в Києві:

 


 

На які параметри потрібно звертати увагу при виборі вхідних дверей у квартиру

Компанія ABWEHR виготовляє конструкції на сучасному обладнанні з застосуванням якісних матеріалів та інноваційних технологій. Перш ніж замовити вхідні двері у квартиру, необхідно звернути увагу на такі критерії:

 • параметри конструкції. В асортименті виробника представлені полотна стандартних розмірів – 860х2050 і 960х2050 мм. Якщо отвір має інші параметри, щоб заощадити на вартості вхідних дверей, рекомендуємо його підготувати під традиційні розміри, тому що виробництво нестандартних конструкцій обходиться на 30% дорожче;
 • комплектація. Компанія ABWEHR виготовляє вхідні двері у квартиру стандартного, середнього, преміального й еліт-сегменту. Популярні серії – Comfort, Nova, Classic, Family, Megapolis, Megapolis PRO, Safe. Їх відмінності – товщина полотна й короба, замки (Apecs, Avers – Китай, Kale – Туреччина, Securemme, Mottura – Італія), кількість петель та антизрізів, наявність додаткових елементів (ексцентрик та ін.);
 • дизайн. Каталог ABWEHR включає великий вибір моделей вхідних конструкцій – понад 300 варіантів. Щоб залізні двері набули індивідуальності, варто купити полотно з додатковим декором – патиною, царговими накладками, дзеркальними вставками, клеєним орнаментом, підсвіткою та ін. Важливе значення має й колірне рішення конструкції. Золотий дуб, венге, антрацит, темний горіх, чорна шагрень – популярні відтінки, які відповідають актуальним дверним трендам.

Ціна конструкції визначається виходячи з її розмірів (одностворчата чи двостворчата модель), сегменту, комплектації, особливостей дизайну.

 

  Наші сильні сторони

 • Розуміння потреб партнерів та клієнтів
 • Команда людей розуміючих ринок
 • Сучасне ефективне виробництво
 • Технічний контроль процесів та якості продукції
 • Маркетинговий досвід створення та дистрибуції сталевих дверей
 • Міжнародний досвід конкуренції
 • Інновації в дизайні продукту

 

 • Сильний, інноваційний та інформативний сайт компанії з великою географією охоплення аудиторії.
 • Системна робота з дилерами з інших регіонів
 • Прозора фінансова робота компанії в рамках закону
 • Міжнародна та українська сертифікація продукту й компанії
 • Велике бажання рости над собою і як наслідок бути постійно цікавим нашим партнерам

 

 

7 ключових особливостей дверей ABWEHR

Вхідні конструкції характеризуються рядом переваг:

Гнутий двоступеневий профіль

 

За рахунок того, що короб виготовлений з гнутого двоступеневого профілю, двері ABWEHR мають так звану чверть. Таке полотно краще прилягає до основи, виключає появу протягів в будинку. Для підвищення тепло- і шумоізоляційних властивостей дверного блоку по периметру передбачений контур ущільнювача.

Гнутый профиль

 


 

Терморозрив

 

Таке рішення застосовується в серії Cottage. Двері з терморозривом рекомендовано встановлювати відразу при виході з теплого приміщення на вулицю, тобто якщо немає холодного тамбура. Завдяки технології терморозрива двері не промерзають і не збирають на себе конденсат.

терморазрыв на коробе

 


 

Ламіноване фарбування "HardLine"

 

Покриття не деформується і не вигорає при різних атмосферних впливах (сонце, дощ, зміни температури і т.д.) Даний вид покриття має низьку теплопровідність, це додатковий бар'єр для утримання тепла в будинку. В асортименті фарбування найпопулярніші кольори (8шт), якими можна забарвити практично будь-яку модель.

HardLine

 


 

Антизрізи

 

Антизрізи. Їх головна функція - надійне утримання полотна в коробі. Протизнімні штирі підвищують стійкість конструкції до злому

антисрез на дверях серии КТ1

 


 

Петлі з кулькою всередині

 

Наявність останніх забезпечує збільшений експлуатаційний ресурс фурнітури елементів. Вони розраховані на 250 тис. робочих циклів. Такі петлі сприяють більш легкому відкриванню дверей і виключають їх провисання.

Петли с шариком

 


 

Регулятор притвору на дверях

 

Основне призначення конструктивного елементу - регулювання рівня притвору полотна до короба.

Регулятор притвору

 


В інтернет-магазині можна купити вхідні двері у квартиру в Києві з каталогу, у якому представлено понад 300 варіантів моделей. Якщо немає відповідного полотна, замовляйте виготовлення конструкції з індивідуальним дизайном.
Компанія ABWEHR надає гарантію на вхідні двері у квартиру – 5 років! Сталеві конструкції поставляються з сертифікатом якості.

 

Компанія ABWEHR STEEL DOORS EXPERT підготувала для своїх клієнтів невеликі поради щодо вибору вхідних дверей:

Вибір малюнка 

першим і найголовнішим етапом є вибір малюнка двері. Ми надаємо досить велику кількість малюнків, які будуть радувати Ваш погляд цілий день. Дивіться і вибирайте той малюнок, який максимально підійде під дизайн вашого будинку або квартири

 

Вибір розміру 

перед покупкою двері обов'язково слід дізнатися розмір отвору, куди двері будуть встановлюватися. Компанія ABWEHR виробляє двері стандартних розмірів: 860 мм, 960мм і 1200 мм по ширині та 2050 мм по висоті. Відповідно розмір отвору буде на 2-3 см більше самих дверей. Зробити виміри можна як самостійно так і скориставшись послугами монтажника (наявність монтажників у вашому місті можна дізнатися за телефонами на сайті)

 

Вибір сегмента 

сегмент це набір характеристик двері (товщина полотна і короба, фурнітура, товщина накладок і т.д.) Сегмент це тепло і шумоізоляція двері, якість фурнітури

 

Вибір типу покриття 

існує три види покриття квартирна ПВХ плівка — використовується тільки для внутрішнього застосування. Віноріт плівка — підходить як для квартирного так і для вуличного застосування. ламіноване фарбування — більш стійке вуличне покриття, так само використовується для квартирного застосування

 

Колір покриття 

Варто вибирати колір покриття той, який максимально підходить під дизайн приміщення

 

 

Вибір відкривання 

Для того що б правильно визначити відкривання дверей досить стати обличчям до дверей з боку вулиці чи під'їзду. Якщо дверні петлі будуть знаходитися зліва то двері ліва.