Вхідні двері в квартиру в Харькові

Безпека – обов'язкова умова комфортного життя. Щоб купити двері у квартиру в Харкові, що гарантують захист від злому, тепловтрат і сторонніх звуків із загального коридору, необхідно відштовхуватися від технічних характеристик конструкції. Ідеальний вибір – модель зі сталі. Такі двері поєднують декілька переваг: довговічність, міцність, стійкість до механічного впливу та практичність.
Провідні позиції на ринку займають металеві вхідні конструкції від бренду ABWEHR. Виробник використовує сучасне обладнання та якісні матеріали для виготовлення дверей. Такий підхід гарантує відповідність продукції чинним стандартам. Виробничий процес відповідає вимогам «УкрСЕПРО». Висока якість виробу підтверджується сертифікатом ISO: 9001 та CE.

Ви можете купити вхідні двері в Харькові:

 Критерії вибору

Купуючи двері у квартиру, у першу чергу потрібно звертати увагу на надійність конструкції. Вхідна модель являє собою блок, що складається з наступних елементів:

 • полотна;
 • рами.

Усі складові виконані з металу, що гарантує міцність конструкції. Основа коробки – сталевий профіль двоступеневої конфігурації. Чверть забезпечує щільне прилягання полотна до рами. Така конструкція виключає появу протягів у квартирі, а також ховає від сторонніх очей замкову планку.

Каркас складається з листа металу товщиною 1,5 мм. Сталь успішно протистоїть механічному впливу, у тому числі злому. Додатково каркас оснащується ребрами жорсткості, які підвищують міцність. Така конструкція виключає можливість віджимання полотна, не дозволяє зловмисникам відігнути його кути.

В комплектацію дверей від виробника входять:

 1. Комбінована замкова система. Вона складається з двох типів механізмів: нижнього циліндрового й верхнього сувальдного. Використання замків різної конструкції з товстими ригелями гарантує захист від злому ручним інструментом, у тому числі ломом, ножем або викруткою. До того ж двері успішно протистоять впливу «болгаркою» та лобзиком. Вироби оснащуються замками перевірених європейських виробників: Kale, Securemme, Mottura, Apecs. Для дверей преміум-класу передбачено спеціальний механізм – моноблок. Це один із найбільш надійних замків, оснащений верхнім девіатором.
 2. Протизнімні штирі. Антизрізи не дозволяють зловмисникам зняти полотно, навіть якщо їм вдалося пошкодити петлі.
 3. Сталевий поріг. З його допомогою утворюється єдина конструкція з профілів. Крім того, поріг відповідає за герметичність вхідної групи. Він запобігає проникненню у квартиру стороннього запаху, шуму й комах.

Робочий ресурс петель складає 250 тисяч циклів. Фурнітурні елементи оснащені підшипником, що гарантує легкість відкривання та зводить до мінімуму ризик провисання конструкції.

  Наші сильні сторони

 • Розуміння потреб партнерів та клієнтів
 • Команда людей розуміючих ринок
 • Сучасне ефективне виробництво
 • Технічний контроль процесів та якості продукції
 • Маркетинговий досвід створення та дистрибуції сталевих дверей
 • Міжнародний досвід конкуренції
 • Інновації в дизайні продукту

 

 • Сильний, інноваційний та інформативний сайт компанії з великою географією охоплення аудиторії.
 • Системна робота з дилерами з інших регіонів
 • Прозора фінансова робота компанії в рамках закону
 • Міжнародна та українська сертифікація продукту й компанії
 • Велике бажання рости над собою і як наслідок бути постійно цікавим нашим партнерам

 

 

7 ключових особливостей дверей ABWEHR

Вхідні конструкції характеризуються рядом переваг:

Гнутий двоступеневий профіль

 

За рахунок того, що короб виготовлений з гнутого двоступеневого профілю, двері ABWEHR мають так звану чверть. Таке полотно краще прилягає до основи, виключає появу протягів в будинку. Для підвищення тепло- і шумоізоляційних властивостей дверного блоку по периметру передбачений контур ущільнювача.

Гнутый профиль

 


 

Терморозрив

 

Таке рішення застосовується в серії Cottage. Двері з терморозривом рекомендовано встановлювати відразу при виході з теплого приміщення на вулицю, тобто якщо немає холодного тамбура. Завдяки технології терморозрива двері не промерзають і не збирають на себе конденсат.

терморазрыв на коробе

 


 

Ламіноване фарбування "HardLine"

 

Покриття не деформується і не вигорає при різних атмосферних впливах (сонце, дощ, зміни температури і т.д.) Даний вид покриття має низьку теплопровідність, це додатковий бар'єр для утримання тепла в будинку. В асортименті фарбування найпопулярніші кольори (8шт), якими можна забарвити практично будь-яку модель.

HardLine

 


 

Антизрізи

 

Антизрізи. Їх головна функція - надійне утримання полотна в коробі. Протизнімні штирі підвищують стійкість конструкції до злому

антисрез на дверях серии КТ1

 


 

Петлі з кулькою всередині

 

Наявність останніх забезпечує збільшений експлуатаційний ресурс фурнітури елементів. Вони розраховані на 250 тис. робочих циклів. Такі петлі сприяють більш легкому відкриванню дверей і виключають їх провисання.

Петли с шариком

 


 

Регулятор притвору на дверях

 

Основне призначення конструктивного елементу - регулювання рівня притвору полотна до короба.

Регулятор притвору

 


Тонкощі оздоблення

Компанія ABWEHR випускає кілька колекцій металевих дверей у стилях ретро, модерн і лофт. Класика не втрачає актуальності, тому кількість охочих купити модель у цьому оформленні не зменшується. Оздоблення полотна здійснюється МДФ-панеллю. Для поліпшення експлуатаційних властивостей зверху накладка ламінується. Окремо варто відзначити широкий вибір колірної гами покриття, починаючи від золотого дуба та закінчуючи антрацитом. Ламінована плівка забезпечує збереження накладкою презентабельності впродовж тривалого часу.

Застосування додаткового декору дозволяє надати дверям індивідуальності. При бажанні можна замовити модель, прикрашену:

 • царговими накладками;
 • вставками з дзеркала, скла;
 • ковкою;
 • клеєним орнаментом;
 • підсвіткою.

Велику популярністю також мають штучно зістарені патиновані полотна. Оригінальне рішення – двері з нерівномірним покриттям «Чорна шагрень».

Компанія ABWEHR пропонує різні варіанти обробки. При виборі певного дизайну потрібно відштовхуватися від особливостей інтер'єру передпокою. Тільки за такої умови вхідна група буде гармонійно поєднуватися з обстановкою.

Чому обирають продукцію ABWEHR

У каталозі компанії представлені моделі стандартного розміру: ширина отвору – 860 або 960 мм, висота – 2050 мм. Наявність декількох цінових категорій, починаючи від економ і закінчуючи еліт, дозволяє підібрати потрібний варіант вхідної групи споживачам із різним рівнем доходу. Каталог включає наступні серії дверей у квартиру:

  • Comfort;
  • Nova;
  • Classic;
  • Family;
  • Megapolis;
  • Megapolis PRO;

Компанія гарантує адекватну вартість продукції, ціна від виробника вільна від надбавок посередницьких структур. Покупцям забезпечується оперативна доставка вхідних конструкцій у Харків за допомогою надійної транспортної компанії. Гарантійний термін на весь асортимент виробів складає 5 років.

Професійні консультанти допоможуть підібрати модель, технічні параметри якої максимально повно відповідають запитам клієнта. Надійність компанії підтверджується численними відгуками покупців і бездоганною репутацією, отриманою завдяки поєднанню стабільно високої якості продукції та європейського рівня обслуговування.

 

Компанія ABWEHR STEEL DOORS EXPERT підготувала для своїх клієнтів невеликі поради щодо вибору вхідних дверей:

Вибір малюнка 

першим і найголовнішим етапом є вибір малюнка двері. Ми надаємо досить велику кількість малюнків, які будуть радувати Ваш погляд цілий день. Дивіться і вибирайте той малюнок, який максимально підійде під дизайн вашого будинку або квартири

 

Вибір розміру 

перед покупкою двері обов'язково слід дізнатися розмір отвору, куди двері будуть встановлюватися. Компанія ABWEHR виробляє двері стандартних розмірів: 860 мм, 960мм і 1200 мм по ширині та 2050 мм по висоті. Відповідно розмір отвору буде на 2-3 см більше самих дверей. Зробити виміри можна як самостійно так і скориставшись послугами монтажника (наявність монтажників у вашому місті можна дізнатися за телефонами на сайті)

 

Вибір сегмента 

сегмент це набір характеристик двері (товщина полотна і короба, фурнітура, товщина накладок і т.д.) Сегмент це тепло і шумоізоляція двері, якість фурнітури

 

Вибір типу покриття 

існує три види покриття квартирна ПВХ плівка — використовується тільки для внутрішнього застосування. Віноріт плівка — підходить як для квартирного так і для вуличного застосування. ламіноване фарбування — більш стійке вуличне покриття, так само використовується для квартирного застосування

 

Колір покриття 

Варто вибирати колір покриття той, який максимально підходить під дизайн приміщення

 

 

Вибір відкривання 

Для того що б правильно визначити відкривання дверей досить стати обличчям до дверей з боку вулиці чи під'їзду. Якщо дверні петлі будуть знаходитися зліва то двері ліва.