Вхідні двері в будинок в Одесі

У створенні по-справжньому затишного та безпечного житла важлива кожна деталь, тому до вибору вхідних дверей потрібно підходити з максимальною відповідальністю. Конструкція повинна відповідати вимогам міцності, надійності, довговічності, практичності й естетичності. Якісні вхідні двері захищають будинок від несанкціонованого проникнення та злому, забезпечують тепло-, шумоізоляцію та, звичайно, створюють перше враження. Ціна не має бути визначальним фактором при покупці. Основні критерії вибору – технічні характеристики виробу. Компанія ABWEHR пропонує купити вхідні двері в Одесі з гарантією на 5 років і сертифікатом якості. Великий вибір моделей, колекцій і колірних рішень дозволяє підібрати оптимальний варіант під будь-який екстер'єр.

Ви можете купити вхідні двері в Одесі:

Ключові переваги продукції ABWEHR

Завод виготовляє дверні блоки з якісних матеріалів відповідно до вимог чинних стандартів: «УкрСЕПРО», ISO: 9001, CE. При розробці вуличних моделей застосовуються конструктивні рішення, які забезпечують хороші експлуатаційні властивості виробів упродовж багатьох років. Дверний блок складається з короба й полотна. Перший виготовлений із гнутого двоступеневого профіля. Внаслідок цієї особливості двері мають так звану чверть. Таке полотно краще прилягає до коробки, надійно захищає будинок від появи протягів, тепловтрат і проникнення сторонніх шумів. Каркас посилений трьома ребрами жорсткості, у результаті чого підвищується його міцність і стійкість дверей до злому із застосуванням фізичних зусиль (вибивання плечем, ногою).

Для утеплення полотна використовуються:

 • мінвата;
 • пінопласт із пінополістиролом;
 • комплект «Зима».

Останній складається з трьох шарів теплоізолюючих матеріалів. Крім мінеральної вати, до набору «Зима» входить фольгоізол, головне завдання якого – відбивати тепло назад у будинок, і коркове дерево товщиною 3 мм. У вуличних моделях короб також утеплений мінеральною ватою. Для підвищення тепло- та звукоізолюючих властивостей дверного блоку за периметром полотна й рами передбачений контур ущільнювача. Якщо при вході в будинок немає холодного тамбура, варто замовити конструкцію з терморозривом. Основне завдання технології – звести до мінімуму наявність мостиків холоду, тим самим запобігти появі на поверхні полотна конденсату й виключити його промерзання.

Естетична привабливість конструкції забезпечується ефектним оформленням. Для обробки каркасу використовуються МДФ-накладки з ламінованим покриттям. Останнє захищає декоративні панелі від впливу вологи, перепадів температур, ультрафіолету. Каталог ABWEHR включає понад 300 варіантів моделей вхідних дверей у будинок. Щоб надати металевій конструкції індивідуальності, рекомендуємо замовити полотно з додатковим декором – патиною, скляною/дзеркальною вставкою, яка захищена ковкою, підсвіткою та ін.

  Наші сильні сторони

 • Розуміння потреб партнерів та клієнтів
 • Команда людей розуміючих ринок
 • Сучасне ефективне виробництво
 • Технічний контроль процесів та якості продукції
 • Маркетинговий досвід створення та дистрибуції сталевих дверей
 • Міжнародний досвід конкуренції
 • Інновації в дизайні продукту

 

 • Сильний, інноваційний та інформативний сайт компанії з великою географією охоплення аудиторії.
 • Системна робота з дилерами з інших регіонів
 • Прозора фінансова робота компанії в рамках закону
 • Міжнародна та українська сертифікація продукту й компанії
 • Велике бажання рости над собою і як наслідок бути постійно цікавим нашим партнерам

 

 

7 ключових особливостей дверей ABWEHR

Вхідні конструкції характеризуються рядом переваг:

Гнутий двоступеневий профіль

 

За рахунок того, що короб виготовлений з гнутого двоступеневого профілю, двері ABWEHR мають так звану чверть. Таке полотно краще прилягає до основи, виключає появу протягів в будинку. Для підвищення тепло- і шумоізоляційних властивостей дверного блоку по периметру передбачений контур ущільнювача.

Гнутый профиль

 


 

Терморозрив

 

Таке рішення застосовується в серії Cottage. Двері з терморозривом рекомендовано встановлювати відразу при виході з теплого приміщення на вулицю, тобто якщо немає холодного тамбура. Завдяки технології терморозрива двері не промерзають і не збирають на себе конденсат.

терморазрыв на коробе

 


 

Ламіноване фарбування "HardLine"

 

Покриття не деформується і не вигорає при різних атмосферних впливах (сонце, дощ, зміни температури і т.д.) Даний вид покриття має низьку теплопровідність, це додатковий бар'єр для утримання тепла в будинку. В асортименті фарбування найпопулярніші кольори (8шт), якими можна забарвити практично будь-яку модель.

HardLine

 


 

Антизрізи

 

Антизрізи. Їх головна функція - надійне утримання полотна в коробі. Протизнімні штирі підвищують стійкість конструкції до злому

антисрез на дверях серии КТ1

 


 

Петлі з кулькою всередині

 

Наявність останніх забезпечує збільшений експлуатаційний ресурс фурнітури елементів. Вони розраховані на 250 тис. робочих циклів. Такі петлі сприяють більш легкому відкриванню дверей і виключають їх провисання.

Петли с шариком

 


 

Регулятор притвору на дверях

 

Основне призначення конструктивного елементу - регулювання рівня притвору полотна до короба.

Регулятор притвору

 


Надійність – пріоритет ABWEHR

Щоб запобігти проникненню в будинок зловмисників і забезпечити збереження майна, вхідні двері комплектуються протизламною системою. Остання передбачає наявність:

 • міцної конструкції. Сталевий лист товщиною 1,5 мм, присутній в основі полотна, робить двері надійнішими. Такі вироби називають броньованими – вони стійкі до серйозних атмосферних і вандальних навантажень;
 • протизнімних штирів на петлях. Антизрізи надійно утримують полотно в коробі, навіть якщо зловмисник пошкодить фурнітурні елементи;
 • комбінованої системи запірних механізмів. Верхній замок – сейфового типу. Його перевага – наявність ключа-метелика, який має велику кількість комбінацій «на підбір». Нижній замок – циліндровий, захищений броненакладкою. В Одесі можна купити вхідні двері в будинок, оснащені запірними механізмами турецького (Kale), італійського (Securemme) або китайського (Apecs) виробництва;
 • сталевого порога. Він забезпечує щільне прилягання полотна до коробки, підвищуючи стійкість конструкції до злому.

Вхідні двері ABWEHR комплектуються петлями з кулькою всередині, які забезпечують легке відкривання полотна й виключають його провисання з часом. Їх експлуатаційний ресурс – 250 тис. робочих циклів.

Пропозиції від ABWEHR

Завод виготовляє двері стандартних розмірів – 860х2050, 960х2050 і 1200х2050 мм (одностворчаті й двостворчаті моделі). Каталог включає:

 • полотна товщиною від 72 до 102 мм;
 • конструкції стандартного, преміального та еліт-сегменту;
 • кілька колекцій моделей (Classica, Loft, Retro, Modern);
 • полотна, оброблені МДФ-накладкою з двох сторін, та вироби, з зовнішньої сторони яких передбачений сталевий лист із ПВХ-покриттям, а з внутрішньої – MDF-панель.

Співпрацюючи з ABWEHR, ви отримуєте можливість замовити двері для приватного будинку в Одесі за ціною від виробника, вільною від надбавок посередників. Вартість конструкції залежить від її розмірів, сегменту, моделі, комплектації, особливостей оформлення. Компанія ABWEHR гарантує надання професійних консультацій при виборі вхідних дверей та оперативну доставку в Одесу. Звертайтеся!

 

Компанія ABWEHR STEEL DOORS EXPERT підготувала для своїх клієнтів невеликі поради щодо вибору вхідних дверей:

Вибір малюнка 

першим і найголовнішим етапом є вибір малюнка двері. Ми надаємо досить велику кількість малюнків, які будуть радувати Ваш погляд цілий день. Дивіться і вибирайте той малюнок, який максимально підійде під дизайн вашого будинку або квартири

 

Вибір розміру 

перед покупкою двері обов'язково слід дізнатися розмір отвору, куди двері будуть встановлюватися. Компанія ABWEHR виробляє двері стандартних розмірів: 860 мм, 960мм і 1200 мм по ширині та 2050 мм по висоті. Відповідно розмір отвору буде на 2-3 см більше самих дверей. Зробити виміри можна як самостійно так і скориставшись послугами монтажника (наявність монтажників у вашому місті можна дізнатися за телефонами на сайті)

 

Вибір сегмента 

сегмент це набір характеристик двері (товщина полотна і короба, фурнітура, товщина накладок і т.д.) Сегмент це тепло і шумоізоляція двері, якість фурнітури

 

Вибір типу покриття 

існує три види покриття квартирна ПВХ плівка — використовується тільки для внутрішнього застосування. Віноріт плівка — підходить як для квартирного так і для вуличного застосування. ламіноване фарбування — більш стійке вуличне покриття, так само використовується для квартирного застосування

 

Колір покриття 

Варто вибирати колір покриття той, який максимально підходить під дизайн приміщення

 

 

Вибір відкривання 

Для того що б правильно визначити відкривання дверей досить стати обличчям до дверей з боку вулиці чи під'їзду. Якщо дверні петлі будуть знаходитися зліва то двері ліва.