Вхідні двері в будинок в Харькові

Зовнішні двері використовуються в більш складних умовах, ніж квартирна модель. Різниця температур на вулиці та всередині будівлі значно відрізняється. Саме тому вхідні конструкції повинні бути надійними, міцними, практичними, мати гарні тепло- та шумоізоляційні властивості. Компанія ABWEHR пропонує купити металеві двері в Харкові, технічні характеристики яких відповідають вимогам «УкрСЕПРО», CE, ISO:9001. Каталог включає конструкції, виготовлені зі зносостійких матеріалів із застосуванням інноваційних рішень. Гарантія на вхідні металеві двері – 5 років!

Ви можете купити вхідні двері в Харькові:

Інновації, які використовуються при виробництві дверей ABWEHR

Завод виготовляє вхідні блоки на сучасному обладнанні європейського зразка. Конструкція моделей розроблена відповідно до вимог чинних стандартів, а їх дизайн виконаний з урахуванням актуальних дверних трендів. В основі виробів – сталевий лист товщиною 1,5 мм, який забезпечує підвищену їх міцність. Каркас укріплений трьома ребрами жорсткості, які виключають спроби віджимання полотна з боку петель, замків, не дозволяють зловмисникам відігнути його на кутах.

Компанія ABWEHR застосовує вдалі рішення при виробництві вхідних дверей

 1. Полотно з чвертю. Короб виготовлений із гнутого двоступеневого профілю, внаслідок чого полотно має чверть, яка забезпечує герметизацію дверного блоку.
 2. Комбінована система замків. Верхній – сувальдний механізм сейфового типу, нижній – циліндровий, захищений броненакладкою. Два різних види замків з товстими ригелями підвищують стійкість конструкції до злому будь-яким ручним (викрутка, ломик, ніж) і деяким електричним (лобзик, «болгарка») інструментом. У моделях преміум-класу передбачена установка такого механізму, як моноблок. Він має кілька точок замикання, поєднує в собі функції відразу двох замків із різним типом ключа, добре захищений від віджимання дверей. Залежно від моделі, двері ABWEHR комплектуються механізмами китайського, турецького або італійського виробництва.
 3. Петлі з підшипниками. Завдяки особливій конструкції фурнітурних елементів (кулька всередині) забезпечується більш плавне відкриття/закриття полотна. Петлі з підшипником стійкі до зносу, виключають провисання дверей з часом. Їх експлуатаційний ресурс – 250 тис. робочих циклів.
 4. Антизрізи. Протизнімні штирі підвищують стійкість конструкції до злому. Навіть якщо зловмисник пошкодить петлі, вони будуть надійно утримувати полотно в рамі.

Для утеплення сталевої конструкції застосовуються:

 • якісні матеріали: мінвата, пінопласт + пінополістирол або комплект «Зима». Перевага останнього – три шари утеплювача. Крім мінеральної вати, до складу комплекту «Зима» входить фольгоізол, який відбиває тепло назад у будинок, і пробкове дерево товщиною 3 мм. У дверях ABWEHR утепляється як полотно, так і короб;
 • ущільнювач. Один його контур передбачений за периметром полотна, другий – рами. Ущільнювач забезпечує кращу герметизацію дверного блоку, виключає появу протягів у будинку, підвищує тепло- та звукоізоляцію;
 • технологія терморозриву. Її основне завдання – звести до мінімуму наявність мостиків холоду, тим самим запобігти появі на поверхні полотна конденсату й виключити його промерзання. Сталеві двері з терморозривом встановлюють відразу при виході з теплого приміщення на вулицю (якщо немає холодного тамбура).

Важливе значення при виборі вхідної конструкції в приватний будинок має її дизайн. Адже вуличні двері – прикраса фасаду будівлі, відповідно, вони повинні володіти певними декоративними властивостями. Компанія ABWEHR виготовляє вуличні сталеві двері в широкому асортименті – каталог включає декілька колекцій моделей у стилях лофт, класика, модерн, ретро, понад 100 варіантів дизайну MDF-накладок, цікаві колірні рішення (чорна шагрень, золотий дуб, горіх, венге, антрацит). Щоб додати фасаду індивідуальності, рекомендуємо купити вхідну конструкцію з додатковим декором: патиною, скляною/дзеркальною вставкою, ковкою, підсвіткою та ін.

  Наші сильні сторони

 • Розуміння потреб партнерів та клієнтів
 • Команда людей розуміючих ринок
 • Сучасне ефективне виробництво
 • Технічний контроль процесів та якості продукції
 • Маркетинговий досвід створення та дистрибуції сталевих дверей
 • Міжнародний досвід конкуренції
 • Інновації в дизайні продукту

 

 • Сильний, інноваційний та інформативний сайт компанії з великою географією охоплення аудиторії.
 • Системна робота з дилерами з інших регіонів
 • Прозора фінансова робота компанії в рамках закону
 • Міжнародна та українська сертифікація продукту й компанії
 • Велике бажання рости над собою і як наслідок бути постійно цікавим нашим партнерам

 

 

7 ключових особливостей дверей ABWEHR

Вхідні конструкції характеризуються рядом переваг:

Гнутий двоступеневий профіль

 

За рахунок того, що короб виготовлений з гнутого двоступеневого профілю, двері ABWEHR мають так звану чверть. Таке полотно краще прилягає до основи, виключає появу протягів в будинку. Для підвищення тепло- і шумоізоляційних властивостей дверного блоку по периметру передбачений контур ущільнювача.

Гнутый профиль

 


 

Терморозрив

 

Таке рішення застосовується в серії Cottage. Двері з терморозривом рекомендовано встановлювати відразу при виході з теплого приміщення на вулицю, тобто якщо немає холодного тамбура. Завдяки технології терморозрива двері не промерзають і не збирають на себе конденсат.

терморазрыв на коробе

 


 

Ламіноване фарбування "HardLine"

 

Покриття не деформується і не вигорає при різних атмосферних впливах (сонце, дощ, зміни температури і т.д.) Даний вид покриття має низьку теплопровідність, це додатковий бар'єр для утримання тепла в будинку. В асортименті фарбування найпопулярніші кольори (8шт), якими можна забарвити практично будь-яку модель.

HardLine

 


 

Антизрізи

 

Антизрізи. Їх головна функція - надійне утримання полотна в коробі. Протизнімні штирі підвищують стійкість конструкції до злому

антисрез на дверях серии КТ1

 


 

Петлі з кулькою всередині

 

Наявність останніх забезпечує збільшений експлуатаційний ресурс фурнітури елементів. Вони розраховані на 250 тис. робочих циклів. Такі петлі сприяють більш легкому відкриванню дверей і виключають їх провисання.

Петли с шариком

 


 

Регулятор притвору на дверях

 

Основне призначення конструктивного елементу - регулювання рівня притвору полотна до короба.

Регулятор притвору

 


Як працюють професіонали

Компанія ABWEHR виготовляє вхідні двері в приватний будинок стандартних розмірів: 860х2050, 960х2050, 1200х2050 мм (одностворчаті та двостворчаті моделі). Каталог включає конструкції стандартного, середнього, преміум і еліт-сегменту. В асортименті виробника – серії:

  • Bionica;
  • Cottage;
  • Defender;
  • Quadro;
  • Protect;
  • Classic;
  • Megapolis PRO;
  • Safe;
  • Megapolis;
  • Nova;

Співпрацюючи з ABWEHR, ви отримуєте ціни від виробника, професійні консультації та оперативну доставку вхідних конструкцій до Харкова. Ціна на сталеві двері в будинок залежить від розмірів, сегменту, моделі, комплектації, а також їх оформлення. Щоб замовити вхідну конструкцію, оформіть заявку на сайті або зателефонуйте нашому менеджеру.

 

Компанія ABWEHR STEEL DOORS EXPERT підготувала для своїх клієнтів невеликі поради щодо вибору вхідних дверей:

Вибір малюнка 

першим і найголовнішим етапом є вибір малюнка двері. Ми надаємо досить велику кількість малюнків, які будуть радувати Ваш погляд цілий день. Дивіться і вибирайте той малюнок, який максимально підійде під дизайн вашого будинку або квартири

 

Вибір розміру 

перед покупкою двері обов'язково слід дізнатися розмір отвору, куди двері будуть встановлюватися. Компанія ABWEHR виробляє двері стандартних розмірів: 860 мм, 960мм і 1200 мм по ширині та 2050 мм по висоті. Відповідно розмір отвору буде на 2-3 см більше самих дверей. Зробити виміри можна як самостійно так і скориставшись послугами монтажника (наявність монтажників у вашому місті можна дізнатися за телефонами на сайті)

 

Вибір сегмента 

сегмент це набір характеристик двері (товщина полотна і короба, фурнітура, товщина накладок і т.д.) Сегмент це тепло і шумоізоляція двері, якість фурнітури

 

Вибір типу покриття 

існує три види покриття квартирна ПВХ плівка — використовується тільки для внутрішнього застосування. Віноріт плівка — підходить як для квартирного так і для вуличного застосування. ламіноване фарбування — більш стійке вуличне покриття, так само використовується для квартирного застосування

 

Колір покриття 

Варто вибирати колір покриття той, який максимально підходить під дизайн приміщення

 

 

Вибір відкривання 

Для того що б правильно визначити відкривання дверей досить стати обличчям до дверей з боку вулиці чи під'їзду. Якщо дверні петлі будуть знаходитися зліва то двері ліва.