Вхідні двері в будинок у Чернігові

Вхідні двері гарантують безпеку мешканцям будинку та збереження майна, яке знаходиться в житлі. Тому до їх технічних характеристик пред'являються підвищені вимоги. Надійність вхідних дверей залежить від декількох факторів – якості виготовлення, комплектації, матеріалів, дотримання вимог чинних стандартів у процесі виробництва. Продукція ABWEHR на 100% відповідає вимогам міцності, стійкості до злому, практичності, довговічності й естетичності. Компанія виготовляє вхідні двері в Чернігові, технічні характеристики яких підтверджені сертифікатами «УкрСЕПРО», ISO:9001, CE. У ABWEHR впевнені в якості продукції, яка виготовляється на заводі, тому надають гарантію на вуличні конструкції на 5 років!

Ви можете купити вхідні двері у Чернігові:

На що варто звернути увагу, вибираючи вхідні двері до будинку

Перший важливий момент – конструкція виробу визначає його надійність й експлуатаційний термін. Вхідні двері ABWEHR складаються з полотна та рами, виготовлених зі сталевого профілю. В основі каркаса – металевий лист товщиною 1,5 мм, який забезпечує міцність конструкції, її стійкість до фізичного злому. Додатковий плюс – наявність трьох ребер жорсткості. Вони перешкоджають віджиманню верхньої або нижньої частини полотна, не дозволяють зловмисникам відігнути його з кутів. Ребра жорсткості виключають також спроби віджимання з боку петель. Завдяки тому, що короб виготовлений із гнутого двоступеневого профілю, полотно має чверть. Остання забезпечує його найкраще прилягання до рами, виключає появу в будинку протягів.

Другий важливий момент – хороші тепло- та звукоізоляція дверного блоку забезпечують комфортну температуру й обстановку в будинку. Необхідно, щоб не тільки полотно було утепленим, але й короб.

Останній варіант – інновація ABWEHR. Комплект «Зима» складається з трьох шарів утеплювача: мінвати сотої щільності, фольгоізолу, який відбиває тепло назад до будинку, і коркового дерева (товщина – 3 мм).

Ще одна інновація ABWEHR – вуличні двері з терморозривом. Таке рішення застосовується в серії Cottage. Двері до приватного будинку з терморозривом рекомендовано встановлювати відразу при виході з теплого приміщення на вулицю, тобто якщо немає холодного тамбура. Основне завдання технології – звести до мінімуму наявність мостиків холоду, тим самим запобігти появі на поверхні полотна конденсату та виключити його промерзання.

Третій важливий момент – стійкість до злому. Компанія ABWEHR забезпечила цю характеристику у дверях завдяки застосуванню комбінованої системи замків. Можливі два варіанти комплектації:

 • сувальдний (верхній) і циліндровий (нижній) механізми. Переваги першого – ключ-метелик, який має велику кількість комбінацій «на підбір». Нижній замок надійно захищений броненакладкою. Використання запірних механізмів із товстими ригелями в рази підвищує стійкість конструкції до злому будь-яким ручним (викрутка, ломик) і деяким електричним (лобзик, «болгарка») інструментом. Двері ABWEHR укомплектовані замками відомих світових брендів: Securemme (Італія), Kale (Туреччина), Apecs (Китай);
 • сувальдний (верхній) і моноблок (нижній). Це найнадійніший механізм. Він має кілька точок замикання, поєднує в собі функції відразу двох замків із різним типом ключа, добре захищений від віджимання дверей.

Стійкість конструкції до злому забезпечується ще й завдяки наявності антизрізних ригелів. Завдання протизнімних штирів – надійно утримувати полотно в рамі, незважаючи ні на що (пошкодження петель та ін.).

Четвертий важливий момент – зручність експлуатації. У дверях ABWEHR ця властивість забезпечується завдяки їх комплектації зносостійкими сталевими петлями з підшипниками. Їх експлуатаційний ресурс – 250 тис. робочих циклів. Петлі з підшипником забезпечують легке відчинення полотна та виключають його провисання згодом.

  Наші сильні сторони

 • Розуміння потреб партнерів та клієнтів
 • Команда людей розуміючих ринок
 • Сучасне ефективне виробництво
 • Технічний контроль процесів та якості продукції
 • Маркетинговий досвід створення та дистрибуції сталевих дверей
 • Міжнародний досвід конкуренції
 • Інновації в дизайні продукту

 

 • Сильний, інноваційний та інформативний сайт компанії з великою географією охоплення аудиторії.
 • Системна робота з дилерами з інших регіонів
 • Прозора фінансова робота компанії в рамках закону
 • Міжнародна та українська сертифікація продукту й компанії
 • Велике бажання рости над собою і як наслідок бути постійно цікавим нашим партнерам

 

 

7 ключових особливостей дверей ABWEHR

Вхідні конструкції характеризуються рядом переваг:

Гнутий двоступеневий профіль

 

За рахунок того, що короб виготовлений з гнутого двоступеневого профілю, двері ABWEHR мають так звану чверть. Таке полотно краще прилягає до основи, виключає появу протягів в будинку. Для підвищення тепло- і шумоізоляційних властивостей дверного блоку по периметру передбачений контур ущільнювача.

Гнутый профиль

 


 

Терморозрив

 

Таке рішення застосовується в серії Cottage. Двері з терморозривом рекомендовано встановлювати відразу при виході з теплого приміщення на вулицю, тобто якщо немає холодного тамбура. Завдяки технології терморозрива двері не промерзають і не збирають на себе конденсат.

терморазрыв на коробе

 


 

Ламіноване фарбування "HardLine"

 

Покриття не деформується і не вигорає при різних атмосферних впливах (сонце, дощ, зміни температури і т.д.) Даний вид покриття має низьку теплопровідність, це додатковий бар'єр для утримання тепла в будинку. В асортименті фарбування найпопулярніші кольори (8шт), якими можна забарвити практично будь-яку модель.

HardLine

 


 

Антизрізи

 

Антизрізи. Їх головна функція - надійне утримання полотна в коробі. Протизнімні штирі підвищують стійкість конструкції до злому

антисрез на дверях серии КТ1

 


 

Петлі з кулькою всередині

 

Наявність останніх забезпечує збільшений експлуатаційний ресурс фурнітури елементів. Вони розраховані на 250 тис. робочих циклів. Такі петлі сприяють більш легкому відкриванню дверей і виключають їх провисання.

Петли с шариком

 


 

Регулятор притвору на дверях

 

Основне призначення конструктивного елементу - регулювання рівня притвору полотна до короба.

Регулятор притвору

 


Дизайн також має значення

Металеві двері необхідно підбирати під екстер'єр, адже вони виступають прикрасою фасаду будинку. Компанія ABWEHR пропонує два варіанти оздоблення каркаса:

 • МДФ-панелі (з зовнішньої та внутрішньої сторін). Їх поверхня захищена ламінованим покриттям;
 • оцинкований сталевий лист у ПВХ-плівці (в зовнішньої сторони) і МДФ-панель (з внутрішньої сторони).

Кілька колекцій моделей (лофт, класика, модерн, ретро), понад 100 варіантів дизайну МДФ-накладок, цікаві колірні рішення (чорна шагрень, золотий дуб, горіх, венге, антрацит) – усе це дає можливість реалізувати будь-які естетичні запити наших клієнтів. Щоб додати фасаду більшої індивідуальності, рекомендуємо купити вхідні двері з додатковим декором: патиною, скляною/дзеркальною вставкою, ковкою, підсвіткою та ін.

ABWEHR працює для вас

Компанія пропонує купити вхідні двері до приватного будинку стандартних розмірів: 860х2050, 960х2050, 1200х2050 мм. У каталозі виробника – одностулкові та двостулкові моделі. Співпрацюючи з ABWEHR, ви отримуєте:

 • ціни від виробника;
 • професійні консультації;
 • оперативну доставку конструкцій по Україні.

Оформляйте замовлення на сайті у зручний час, а команда професіоналів ABWEHR забезпечить вам найкращий сервіс!

 

Компанія ABWEHR STEEL DOORS EXPERT підготувала для своїх клієнтів невеликі поради щодо вибору вхідних дверей:

Вибір малюнка 

першим і найголовнішим етапом є вибір малюнка двері. Ми надаємо досить велику кількість малюнків, які будуть радувати Ваш погляд цілий день. Дивіться і вибирайте той малюнок, який максимально підійде під дизайн вашого будинку або квартири

 

Вибір розміру 

перед покупкою двері обов'язково слід дізнатися розмір отвору, куди двері будуть встановлюватися. Компанія ABWEHR виробляє двері стандартних розмірів: 860 мм, 960мм і 1200 мм по ширині та 2050 мм по висоті. Відповідно розмір отвору буде на 2-3 см більше самих дверей. Зробити виміри можна як самостійно так і скориставшись послугами монтажника (наявність монтажників у вашому місті можна дізнатися за телефонами на сайті)

 

Вибір сегмента 

сегмент це набір характеристик двері (товщина полотна і короба, фурнітура, товщина накладок і т.д.) Сегмент це тепло і шумоізоляція двері, якість фурнітури

 

Вибір типу покриття 

існує три види покриття квартирна ПВХ плівка — використовується тільки для внутрішнього застосування. Віноріт плівка — підходить як для квартирного так і для вуличного застосування. ламіноване фарбування — більш стійке вуличне покриття, так само використовується для квартирного застосування

 

Колір покриття 

Варто вибирати колір покриття той, який максимально підходить під дизайн приміщення

 

 

Вибір відкривання 

Для того що б правильно визначити відкривання дверей досить стати обличчям до дверей з боку вулиці чи під'їзду. Якщо дверні петлі будуть знаходитися зліва то двері ліва.