Вхідні двері в будинок в Києві

Надійні вхідні двері в будинок – безпека всієї родини, гарантія цілісності майна, яке знаходиться всередині житла. Саме тому економити на конструкції не варто – важливо купити під замовлення модель, технічні характеристики якої відповідають вимогам чинних стандартів якості. Компанія ABWEHR здійснює виробництво металевих вхідних дверей в Україні відповідно до норм вітчизняної, європейської та міжнародної систем сертифікації («УкрСЕПРО», CE й ISO: 9001). Гарантія на конструкції – 5 років! Компанія ABWEHR пропонує купити вхідні двері в Києві, представлені в широкому асортименті моделей, оформлені в стилях класика, лофт, ретро, модерн. Ціна від виробника невисока, внаслідок чого клієнт має можливість вибрати якісну конструкцію, при цьому не економити на оформленні.

Ви можете купити вхідні двері в Києві:

Якість - пріоритет ABWEHR

Надійні вуличні двері добре виконують три основні функції. По-перше, забезпечують 100% захист житла від несанкціонованого проникнення. По-друге, оберігають будівлю від тепловтрат і сторонніх шумів з вулиці. По-третє, стають окрасою фасаду будинку. Саме тому вуличні двері підбираються під екстер'єр. Щоб вхідна конструкція ефективно виконувала покладені на неї функції, компанія ABWEHR застосовує для виробництва полотен зносостійкі матеріали, інноваційні технології та сучасне обладнання.

Сталеві двері, виготовлені на замовлення, витримують серйозні вітрові, снігові, дощові й вандальні навантаження. Конструкція складається з високоміцного каркаса, укріпленого трьома ребрами жорсткості, в основі якого – металевий лист товщиною 1,5 мм.

Вуличні вхідні блоки експлуатуються в умовах частих перепадів температур, тому їх теплоізоляція повинна забезпечуватися на високому рівні. Для утеплення полотна використовуються плити мінеральної вати. У конструкціях premium-класу передбачено застосування комплекту «Зима». Він складається з трьох шарів утеплювача: мінвати сотої щільності, фольгоізолу, основне завдання якого – відбивати тепло назад у будинок, і коркового дерева товщиною 3 мм, яке запобігає промерзанню конструкції.

  Наші сильні сторони

 • Розуміння потреб партнерів та клієнтів
 • Команда людей розуміючих ринок
 • Сучасне ефективне виробництво
 • Технічний контроль процесів та якості продукції
 • Маркетинговий досвід створення та дистрибуції сталевих дверей
 • Міжнародний досвід конкуренції
 • Інновації в дизайні продукту

 

 • Сильний, інноваційний та інформативний сайт компанії з великою географією охоплення аудиторії.
 • Системна робота з дилерами з інших регіонів
 • Прозора фінансова робота компанії в рамках закону
 • Міжнародна та українська сертифікація продукту й компанії
 • Велике бажання рости над собою і як наслідок бути постійно цікавим нашим партнерам

 

 

7 ключових особливостей дверей ABWEHR

Вхідні конструкції характеризуються рядом переваг:

Гнутий двоступеневий профіль

 

За рахунок того, що короб виготовлений з гнутого двоступеневого профілю, двері ABWEHR мають так звану чверть. Таке полотно краще прилягає до основи, виключає появу протягів в будинку. Для підвищення тепло- і шумоізоляційних властивостей дверного блоку по периметру передбачений контур ущільнювача.

Гнутый профиль

 


 

Терморозрив

 

Таке рішення застосовується в серії Cottage. Двері з терморозривом рекомендовано встановлювати відразу при виході з теплого приміщення на вулицю, тобто якщо немає холодного тамбура. Завдяки технології терморозрива двері не промерзають і не збирають на себе конденсат.

терморазрыв на коробе

 


 

Ламіноване фарбування "HardLine"

 

Покриття не деформується і не вигорає при різних атмосферних впливах (сонце, дощ, зміни температури і т.д.) Даний вид покриття має низьку теплопровідність, це додатковий бар'єр для утримання тепла в будинку. В асортименті фарбування найпопулярніші кольори (8шт), якими можна забарвити практично будь-яку модель.

HardLine

 


 

Антизрізи

 

Антизрізи. Їх головна функція - надійне утримання полотна в коробі. Протизнімні штирі підвищують стійкість конструкції до злому

антисрез на дверях серии КТ1

 


 

Петлі з кулькою всередині

 

Наявність останніх забезпечує збільшений експлуатаційний ресурс фурнітури елементів. Вони розраховані на 250 тис. робочих циклів. Такі петлі сприяють більш легкому відкриванню дверей і виключають їх провисання.

Петли с шариком

 


 

Регулятор притвору на дверях

 

Основне призначення конструктивного елементу - регулювання рівня притвору полотна до короба.

Регулятор притвору

 


 

Компанія ABWEHR виготовляє одностворчаті та двостворчаті вуличні залізні двері. Можна не тільки вибрати комплектацію й колір моделі, а й замовити додаткові елементи декору. Патина, дзеркальні вставки з ковкою, підсвітка – усе це робить дизайн конструкції оригінальнішим. Компанія ABWEHR виготовляє вхідні двері з додатковими елементами декору на замовлення. У каталозі представлений великий вибір виробів, виготовлених за типовими (шаблонними) проектами (понад 300 моделей).

Критерії вибору

Перш ніж замовити вхідні двері ABWEHR у Києві, необхідно визначитися:

 • з розмірами конструкції (одностворчата або двостворчата модель);
 • з комплектацією (має значення сегмент, у залежності від якого вибирається товщина полотна й короба, тип замків, кількість петель та антизрізів);
 • з дизайном (наявність додаткового декору надає виробам індивідуальності, але при цьому підвищується їхня вартість).

Співпрацюючи з компанією ABWEHR, ви отримуєте можливість купити вхідні двері в Києві за ціною від виробника, вільною від надбавок посередників. Звертайтеся!

 

Компанія ABWEHR STEEL DOORS EXPERT підготувала для своїх клієнтів невеликі поради щодо вибору вхідних дверей:

Вибір малюнка 

першим і найголовнішим етапом є вибір малюнка двері. Ми надаємо досить велику кількість малюнків, які будуть радувати Ваш погляд цілий день. Дивіться і вибирайте той малюнок, який максимально підійде під дизайн вашого будинку або квартири

 

Вибір розміру 

перед покупкою двері обов'язково слід дізнатися розмір отвору, куди двері будуть встановлюватися. Компанія ABWEHR виробляє двері стандартних розмірів: 860 мм, 960мм і 1200 мм по ширині та 2050 мм по висоті. Відповідно розмір отвору буде на 2-3 см більше самих дверей. Зробити виміри можна як самостійно так і скориставшись послугами монтажника (наявність монтажників у вашому місті можна дізнатися за телефонами на сайті)

 

Вибір сегмента 

сегмент це набір характеристик двері (товщина полотна і короба, фурнітура, товщина накладок і т.д.) Сегмент це тепло і шумоізоляція двері, якість фурнітури

 

Вибір типу покриття 

існує три види покриття квартирна ПВХ плівка — використовується тільки для внутрішнього застосування. Віноріт плівка — підходить як для квартирного так і для вуличного застосування. ламіноване фарбування — більш стійке вуличне покриття, так само використовується для квартирного застосування

 

Колір покриття 

Варто вибирати колір покриття той, який максимально підходить під дизайн приміщення

 

 

Вибір відкривання 

Для того що б правильно визначити відкривання дверей досить стати обличчям до дверей з боку вулиці чи під'їзду. Якщо дверні петлі будуть знаходитися зліва то двері ліва.