Вхідні двері в будинок в Дніпрі

Вибираючи вхідні двері у Дніпрі для приватного будинку, необхідно орієнтуватися на їх експлуатаційні властивості, основна з яких – це надійність конструкції. Міцне кріплення та зносостійкі матеріали – запорука довгого терміну служби виробу. Важливі характеристики – стійкість до злому, тепло- та звукоізоляція. Вуличні двері повинні не тільки гарантувати безпеку мешканцям і гарантувати збереження майна, яке знаходиться всередині житла, але й захищати будинок від тепловтрат і проникнення сторонніх шумів. Компанія ABWEHR виробляє вхідні конструкції з огляду на вимоги чинних стандартів якості – сертифікація виробів у системі «УкрСЕПРО», ISO:9001, CE це підтверджує. Незважаючи на доступну вартість, конструкції виготовляються на сучасному обладнанні, із застосуванням інноваційних технологій і зносостійких комплектувальників, що є запорукою їх тривалої експлуатації.

Ви можете купити вхідні двері в Дніпрі:

Критерії вибору вхідних дверей до будинку

Перед покупцем стоїть завдання придбати конструкцію, яка відповідає заявленим технічним і дизайнерським характеристикам. Адже вхідні двері виконують не одну, а кілька функцій – забезпечують захист будинку від несанкціонованого проникнення та тепловтрат, а також виступають ефектним доповненням до дизайну фасаду. Саме тому оформлення конструкції підбирається під екстер'єр, а її експлуатаційні властивості повинні повною мірою задовольняти запити господарів.

Вхідні двері ABWEHR відповідають вимогам:

 • міцності. Металевий каркас дверей обшитий сталевим листом, товщина якого – 1,5 мм. Для підвищення міцності конструкція укріплена трьома ребрами жорсткості. Останні перешкоджають віджиманню верхньої або нижньої частини полотна, не дозволяють зловмисникам відігнути його з кутів. Крім того, ребра жорсткості виключають спроби віджимання з боку петель;
 • тепло- та звукоізоляції. Вуличні двері ABWEHR складаються з коробки й полотна. Перша виготовлена з гнутого двоступеневого профілю. Завдяки цій особливості полотно має чверть, яка забезпечує його найкраще прилягання до рами, виключає появу в будинку протягів. У ролі утеплювача використовується мінеральна вата, пінопласт + пінополістирол або комплект «Зима». Перевага останнього – три шари теплоізоляційних матеріалів. Крім мінеральної вати, до комплекту «Зима» входять фольгоізол, завдання якого відбивати назад до будинку тепло, і коркове дерево товщиною 3 мм. Для підвищення тепло- та звукоізоляційних властивостей конструкції по периметру полотна й коробки передбачений контур ущільнювача;
 • практичності. Вхідні двері ABWEHR зручні в експлуатації. Полотно укомплектоване петлями з підшипниками, які забезпечують легке його відчинення та виключають провисання згодом. Експлуатаційний термін фурнітурних елементів – 250 тис. робочих циклів. Петлі з підшипниками стійкі до зносу, розраховані на високі навантаження.

Вхідні двері ABWEHR для приватного будинку виробляються в широкому асортименті колекцій (модерн, класика, лофт, ретро), моделей (понад 100 варіантів), колірних рішень (золотий дуб, чорна шагрень, темний горіх, венге, антрацит) і текстур (патина, молоткове фарбування). Каркас облицьований МДФ-накладкою з ламінованим покриттям або сталевим листом із захисною ПВХ-плівкою. Оздоблення стійке до впливу агресивних чинників навколишнього середовища: вологості, ультрафіолету, перепадів температурного режиму.

  Наші сильні сторони

 • Розуміння потреб партнерів та клієнтів
 • Команда людей розуміючих ринок
 • Сучасне ефективне виробництво
 • Технічний контроль процесів та якості продукції
 • Маркетинговий досвід створення та дистрибуції сталевих дверей
 • Міжнародний досвід конкуренції
 • Інновації в дизайні продукту

 

 • Сильний, інноваційний та інформативний сайт компанії з великою географією охоплення аудиторії.
 • Системна робота з дилерами з інших регіонів
 • Прозора фінансова робота компанії в рамках закону
 • Міжнародна та українська сертифікація продукту й компанії
 • Велике бажання рости над собою і як наслідок бути постійно цікавим нашим партнерам

 

 

7 ключових особливостей дверей ABWEHR

Вхідні конструкції характеризуються рядом переваг:

Гнутий двоступеневий профіль

 

За рахунок того, що короб виготовлений з гнутого двоступеневого профілю, двері ABWEHR мають так звану чверть. Таке полотно краще прилягає до основи, виключає появу протягів в будинку. Для підвищення тепло- і шумоізоляційних властивостей дверного блоку по периметру передбачений контур ущільнювача.

Гнутый профиль

 


 

Терморозрив

 

Таке рішення застосовується в серії Cottage. Двері з терморозривом рекомендовано встановлювати відразу при виході з теплого приміщення на вулицю, тобто якщо немає холодного тамбура. Завдяки технології терморозрива двері не промерзають і не збирають на себе конденсат.

терморазрыв на коробе

 


 

Ламіноване фарбування "HardLine"

 

Покриття не деформується і не вигорає при різних атмосферних впливах (сонце, дощ, зміни температури і т.д.) Даний вид покриття має низьку теплопровідність, це додатковий бар'єр для утримання тепла в будинку. В асортименті фарбування найпопулярніші кольори (8шт), якими можна забарвити практично будь-яку модель.

HardLine

 


 

Антизрізи

 

Антизрізи. Їх головна функція - надійне утримання полотна в коробі. Протизнімні штирі підвищують стійкість конструкції до злому

антисрез на дверях серии КТ1

 


 

Петлі з кулькою всередині

 

Наявність останніх забезпечує збільшений експлуатаційний ресурс фурнітури елементів. Вони розраховані на 250 тис. робочих циклів. Такі петлі сприяють більш легкому відкриванню дверей і виключають їх провисання.

Петли с шариком

 


 

Регулятор притвору на дверях

 

Основне призначення конструктивного елементу - регулювання рівня притвору полотна до короба.

Регулятор притвору

 


Як визначається надійність конструкції

Важливе значення має стійкість дверного блоку до злому. Вуличні вхідні конструкції ABWEHR характеризуються багаторівневою системою безпеки:

 • антизрізні ригелі. Вони не дозволяють зловмисникові витягнути полотно з коробки. Навіть якщо грабіжник пошкодить петлі, двері надійно будуть утримуватися в рамі за допомогою протизнімних штирів;
 • комбінована система замків із товстими ригелями. Верхній механізм – сейфового типу. Він відкривається ключем-метеликом, який має багато комбінацій «на підбір». Рівень секретності замку визначається сувальдами, які знаходяться на пружинах всередині корпусу. Нижній механізм – циліндровий. Він захищений броненакладкою, яку неможливо вибити навіть кувалдою. У дверях ABWEHR преміумкласу передбачена установка двосистемного замку типу моноблок від італійського виробника Securemme. Це найнадійніший механізм. Він має кілька точок замикання, поєднує в собі функції відразу двох замків із різним типом ключа, добре захищений від віджимання дверей.

Вхідні конструкції ABWEHR комплектуються порогом, який підвищує надійність конструкції, забезпечує додаткову тепло- та шумоізоляцію, запобігає поширенню диму й вогню.

Як вигідно купити двері у Дніпрі

Компанія пропонує замовити вхідні конструкції для приватного будинку, котеджу, дуплексу, таунхаусу, дачі за ціною від виробника, вільною від надбавок посередників. За понад 10 років успішної роботи продукція ABWEHR заслужила довіру численної армії клієнтів. Гарантія на вхідні двері – 5 років!

Співпрацюючи з ABWEHR, ви отримуєте можливість:

 • купити вхідні двері стандартних розмірів (860х2050, 960х2050 і 1200х2050 мм);
 • замовити конструкції з додатковим декором (скляні вставки + ковка, патина та ін.);
 • оформити доставку до Одеси за допомогою надійних транспортних фірм.

Звертайтеся у зручний час, а команда професіоналів ABWEHR забезпечить вам найкращий сервіс!

 

Компанія ABWEHR STEEL DOORS EXPERT підготувала для своїх клієнтів невеликі поради щодо вибору вхідних дверей:

Вибір малюнка 

першим і найголовнішим етапом є вибір малюнка двері. Ми надаємо досить велику кількість малюнків, які будуть радувати Ваш погляд цілий день. Дивіться і вибирайте той малюнок, який максимально підійде під дизайн вашого будинку або квартири

 

Вибір розміру 

перед покупкою двері обов'язково слід дізнатися розмір отвору, куди двері будуть встановлюватися. Компанія ABWEHR виробляє двері стандартних розмірів: 860 мм, 960мм і 1200 мм по ширині та 2050 мм по висоті. Відповідно розмір отвору буде на 2-3 см більше самих дверей. Зробити виміри можна як самостійно так і скориставшись послугами монтажника (наявність монтажників у вашому місті можна дізнатися за телефонами на сайті)

 

Вибір сегмента 

сегмент це набір характеристик двері (товщина полотна і короба, фурнітура, товщина накладок і т.д.) Сегмент це тепло і шумоізоляція двері, якість фурнітури

 

Вибір типу покриття 

існує три види покриття квартирна ПВХ плівка — використовується тільки для внутрішнього застосування. Віноріт плівка — підходить як для квартирного так і для вуличного застосування. ламіноване фарбування — більш стійке вуличне покриття, так само використовується для квартирного застосування

 

Колір покриття 

Варто вибирати колір покриття той, який максимально підходить під дизайн приміщення

 

 

Вибір відкривання 

Для того що б правильно визначити відкривання дверей досить стати обличчям до дверей з боку вулиці чи під'їзду. Якщо дверні петлі будуть знаходитися зліва то двері ліва.