Навчання у нас

Активний розвиток компанії і щоденне вдосконалення продукту для нас - це природний процес діяльності. Як лідируючий виробник, ми просто зобов'язані постійно поліпшувати якість і дизайн вхідних сталевих дверей ТМ "Abwehr», а так само конструктивність взаємодій з нашими клієнтами, як з потенційними, так і з уже існуючими.

Щорічно ми проводимо кілька навчальних зустрічей в таких напрямках:

  • Національні DIY мережі;
  • Регіональна дистрибуція;
  • Компанії-забудовники.

 

Мета навчальних зустрічей - через розуміння технологічного процесу і усвідомленість в продукті підвищується лояльність до нас, як до великому виробнику сталевих дверей і надійного партнера. Знання продукту - це важлива складова якісних і кількісних продажів.

 

 

Зустрічі з партнерами включають в себе кілька етапів, таких як:

Брендовий шоу-рум ТМ «ABWEHR».

 

 

Наші менеджери напрямків діляться знаннями та підходами в процесі продажів, розповідають про нові інструменти ефективних комунікацій, допомагають виробити свій унікальний стиль спілкування з кінцевими покупцями, що б досягати поставлених цілей.

Так само, на прикладі моделей з show - room, ознайомлюється партнерів з новими дизайнерськими моделями і новинками в конструктивах дверних блоків.

Завод сталевих дверей ТМ «ABWEHR».

Сам процес виробництва завжди викликав великий інтерес у наших гостей. З'являється прекрасна можливість дізнатися «зсередини» життя компанії-виробника. Ми показуємо і розповідаємо про основні етапи виробництва сталевих дверей. Партнери особисто можуть побачити, з чого складається конструкція дверного блоку, які комплектуючі та матеріали ми використовуємо, а так же якими методами добиваємося найкращої якості продукту.

 

Інформаційна конференція.

Після насичених екскурсій менеджери проводять бізнес доповідь, де зачіпаються всі важливі моменти - процеси виробництва, що використовуються матеріали і комплектуючі, сегменти і дизайни дверей, наші новинки. Обговорюються всі запитання, спільно шукаємо шляхи вирішення проблем, якщо такі є. Обговорюємо новинки дверного ринку і тенденції розвитку. Даємо рекомендації з продажу та презентацій торгових точок.

 

 

 

Після таких зустрічей взаємозв'язок з партнерами поліпшується, продажі ростуть, бізнес зміцнюється.

Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам і радою, і справою!

Слідкуйте за анонсами та запрошеннями - незабаром буде зустріч!Нам є, що вам розповісти!