Наші постачальники

Наші партнери - це великі компанії з багаторічним досвідом в своїх галузях. Серед них є і світові лідери, і вітчизняні підприємства. Компанії-виробники і постачальники мають високу репутацію і йдуть в ногу з часом, що дозволяє їм випускати і поставляти сучасні і якісні матеріали.

Налагоджені за тривалий час бізнес відносини дають нам впевненість в безперебійному процесі виробництва і реалізації і відповідну якість виробленої продукції.

Замки і фурнітура - це перш за все запорука безпеки і комфортного користування дверима. Ми використовуємо комплектуючі найвідоміших брендів, які за багато років заслужили довіру мільйонів користувачів.

mottura
kale kilit
system
securemme

Покриття -в своєму виробництві використовуємо продукцію кращих постачальників фарби з Туреччини, а також оригінальну вуличну плівку Vinorit виробництва Ізраїль

 

vinorit
henkel
IBA KIMYA

Обладнання - для якісного виробництва необхідно якісне обладнання. Тільки постачальники обладнання зі світовим ім'ям і столітньою історією можуть впоратися з цим завданням

holzher
scm
trumpf

euromac
SANOK RUBBER COMPANY”, S.A.
biesse

Метал для виготовлення вхідних дверей ТМ «ABWEHR» використовується турецького і українського виробників. Якісна сталь дозволяє нашій продукції мати високі норми надійності.

metinvest