Колекції дизайну вхідних дверей ABWEHR

 

 
MODERN
У лінійці дверей «MODERN» представлені найбільш різноманітні дизайни з легкими не нав’язливими малюнками. Двері представлені в широкому діапазоні плівок в поєднанні з легкими лаконічними лініями. Підходять для багатьох фасадів будівель і квартир та відповідають смакам більшості людей. Двері в цій лінійці випускаються в більшості сегментів,
тому в ній є як недорогі універсальні рішення так і більш надійні.
ДИВИТИСЬ каталог  скачать PDF

 


 

 
CLASSICA
Дизайн лінійки «CLASSICA» - це легкі не нав’язливі класичні форми які існують поза часом. Ця лінійка призначена для людей, що цінують класичний стиль. Дизайн в поєднанні з великим вибором плівок робить лінійку однією з найпривабливіших на ринку.
ДИВИТИСЬ каталог скачать PDF

 


 

 
LOFT
У лінійці «LOFT» представлені двері як з простим мінімалістичним, технічним дизайном так і з ультрасучасним трендовим дизайном, що відповідає запитам сучасного ринку. Ці двері призначені для сучасного покоління людей, що віддають перевагу індивідуальності та бажаючих йти в ногу з часом.
ДИВИТИСЬ каталог скачать PDF

 


 

 
RETRO
Дизайн дверей лінійки «RETRO» - це більше ніж просто класика. Це поєднання краси і вишуканості. Багатий орнамент у поєднанні з правильно підібраною фактурою плівки робить двері яскравими і привабливими.
ДИВИТИСЬ каталог скачать PDF

 


 

 
RETRO GLASS 
Дизайн лінійки «RETRO GLASS» - поєднує в собі вишуканість орнаменту, скла і кування, що придає дверям яскраву
індивідуальність, а оселі статусність.
ДИВИТИСЬ каталог скачать PDF

 


 

 
QUADRO
Дизайн лінійки «QUADRO» призначений насамперед для широких вхідних отворів і відрізняється розміром. Дизайни в цієї лінійки присутні як класичні так і сучасні для будівель в різних архітектурних стилях.
ДИВИТИСЬ каталог скачать PDF

 


 

 
NEW
Ми постійно працюємо над поліпшенням асортименту і дуже уважні до деталей. Ми завжди прислухаємося до побажань клієнта і пропонуємо нові дизайни дверей в різних сегментах
ДИВИТИСЬ каталог скачать PDF