Колекції дизайну вхідних дверей ABWEHR

 

 
MODERN
В колекції «MODERN» представлені двері найрізноманітніших дизайнів з легкими ненав'язливими малюнками. Моделі дверей представлені в широкому колірному діапазоні декорів, в поєднанні з лаконічними лініями. Підходять для багатьох фасадів будівель та квартир, і відповідають смакам більшості людей. Двері цієї колекції виготовляються в більшості сегментів, тому в ній є як недорогі універсальні рішення, так і більш надійні.
ДИВИТИСЬ каталог  скачать PDF

 


 

 
CLASSICA

Дизайн дверей колекції «CLASSICA» - це лаконічні класичні форми, рішення перевірені часом. Ця колекція призначена для людей, які цінують традиційність та затишок. Гармонійне поєднання універсальних малюнків і сучасних кольорів  декорів, робить лінійку однією з найпопулярніших в оформленні інтер'єрів.

ДИВИТИСЬ каталог скачать PDF

 


 

 
LOFT
В  колекції «LOFT» представлені двері, як з простими стильними малюнками, так і з ультрасучасним, трендовим дизайном, що відповідає запитам сучасного ринку. Підібрані найпопулярніші колірні рішення і декоративні елементи. Ці двері призначені для покоління людей, які віддають перевагу індивідуальності  і бажаючих йти в ногу з часом.
ДИВИТИСЬ каталог скачать PDF

 


 

 
RETRO
Дизайн дверей колекції «RETRO» - це більше, ніж просто класика. Це поєднання краси і вишуканості. Багатий орнамент і сучасні декори роблять двері яскравими і привабливими. Двері популярні серед творчих людей, яким властива справжня сміливість в оформленні свого житла, а також тяжіння до романтики минулих років.
ДИВИТИСЬ каталог скачать PDF

 


 

 
RETRO GLASS 
Дизайн дверей колекції «RETRO GLASS» ідеально поєднує в собі вишуканість орнаменту, скла і кованих декоративних елементів. Унікальність і неординарність  - основний напрямок цієї дизайнерської лінійки. Це надає вхідним дверям  яскраву індивідуальність і оригінальність, а дому практичність та статусність.
ДИВИТИСЬ каталог скачать PDF

 


 

 
QUADRO

Колекція «QUADRO» призначена, перш за все, для широких вхідних отворів, де двері складаються з двох стулок. Дизайн цієї лінійки досить різноманітний - в колекції присутні, як класичні, так і сучасні дизайнерські моделі для будинків в різних архітектурних стилях, надаючи їм солідності та оригінальності.

ДИВИТИСЬ каталог скачать PDF

 


 

 
NEW
В цю колекцію ми розмістили найновіші моделі  вхідних дверей. Компанія постійно працює над покращенням асортименту і дуже уважно ставиться до деталей - кольору, візерункам, декоративним елементам. Ми завжди прислухаємося до побажань клієнта і пропонуємо нові дизайни в різних сегментах комплектації, що дає вам можливість легко і швидко підібрати двері, що ідеально впишуться в ваш інтер'єр та екстер'єр житла.
ДИВИТИСЬ каталог скачать PDF