Кар'єра

Компанія ТМ «Абвер» - велике виробниче підприємство, на якому на сьогодні працює понад 150 осіб. Головною цінністю нашої компанії - є співробітники, талановиті і віддані фахівці своєї справи. Наші фахівці - компетентні, висококваліфіковані професіонали. Разом ми прагнемо до досягнення кращих результатів.

Ми розуміємо, що успіх компанії залежить від рішень, які приймають наші співробітники, тому прагнемо створити найбільш комфортні умови для їх роботи і реалізації своїх професійних якостей.

 

 

Наші люди - рушійна сила, яка дозволяє компанії реалізовувати свою місію.

 

 

Робоче місце та умови праці

 - кожному співробітнику надається комфортне робоче місце, де є все необхідне для безперебійного трудового процесу.

Розроблено та впроваджено програму навчання та адаптації в кожному відділі компанії. На період проходження випробувального терміну закріплений наставник.

Умови для професійного росту.

Ми завжди за те, щоб співробітники розвивалися і досягали нових вершин у своїй професійній діяльності. HR спеціаліст компанії та керівники відділів завжди контролюють процес навчання і розвитку, при необхідності організовують семінари і тренінги, або інші методи отримання потрібної інформації.

 

 

 

Ми підтримуємо, розвиваємо, мотивуємо, навчаємо і надихаємо наших співробітників! Ми цінуємо їх майстерність і готовність разом йти до спільної мети.

 

Відгуки співробітників

 

 

 

Сергусь Світлана

Сергусь Світлана

менеджер з продажів, в компанії 1 рік

В компанії ABWEHR я працюю трохи більше року. Але і за цей невеликий проміжок часу у мене вже були зміни по кар'єрних сходах. Починала я роботу старшим продавцем в магазині дверей компанії ТМ ABWEHR, але через кілька місяців ми з керівництвом зрозуміли, що я можу більше. До цього у мене був вже був досвід в продажах, тому було вирішено перевести мене на посаду територіального менеджера по Чернігову і Чернігівській області. І ось я вже успішно працюю і розвиваюся на новій посаді. У мене все виходить, тому що є надійна команда поруч

 

Колінько Сергій

Начальник виробництва, в компанії 8 років

Абвер - це, мабуть, найкомфортніше місце, в якому мені доводилося працювати! Дуже дружній і приємний колектив, дбайливе керівництво, хороші умови роботи.Прийшов я сюди працювати в кінці 2012 року майстром по складанню вхідних дверей. Мені цей напрямок дуже цікавий - намагався більше дізнатися, вивчити, розібратися. Роботи завжди було багато, але й оплата була гідна.Робота завжди орієнтована на результат, завдяки чому не втрачається сенс і відчуття цінності виконуваної роботи.Через два з половиною роки керівництво запропонувало мені обійняти посаду майстра цеху по складанню дверей. Я із задоволенням погодився, тому що на той час знав в цьому процесі значно більше, ніж просто майстер по збірці. Навіть був досвід попрацювати бригадиром ділянки.Через півтора року я став начальником виробництва. У моєму підпорядкуванні було вже більше 100 чоловік. У мене виходило, тому що був хороший попередній досвід і підтримка мудрих керівників. І ось вже з квітня 2020 роки я працюю на посаді операційного директора.Навчання ... дуже багато уваги приділяється навчанню, розвитку ... Ми постійно буваємо на семінарах, тренінгах, обмінюємося досвідом з відомими великими компаніями. Абвер найкраще місце для комфортної роботи, розвитку і самореалізації!