Кар'єра

Компанія ТМ «Абвер» - велике виробниче підприємство, на якому на сьогодні працює понад 150 осіб. Головною цінністю нашої компанії - є співробітники, талановиті і віддані фахівці своєї справи. Наші фахівці - компетентні, висококваліфіковані професіонали. Разом ми прагнемо до досягнення кращих результатів.

Ми розуміємо, що успіх компанії залежить від рішень, які приймають наші співробітники, тому прагнемо створити найбільш комфортні умови для їх роботи і реалізації своїх професійних якостей.

 

 

Наші люди - рушійна сила, яка дозволяє компанії реалізовувати свою місію.

 

 

Робоче місце та умови праці

 - кожному співробітнику надається комфортне робоче місце, де є все необхідне для безперебійного трудового процесу.

Розроблено та впроваджено програму навчання та адаптації в кожному відділі компанії. На період проходження випробувального терміну закріплений наставник.

Умови для професійного росту.

Ми завжди за те, щоб співробітники розвивалися і досягали нових вершин у своїй професійній діяльності. HR спеціаліст компанії та керівники відділів завжди контролюють процес навчання і розвитку, при необхідності організовують семінари і тренінги, або інші методи отримання потрібної інформації.

 

 

 

Ми підтримуємо, розвиваємо, мотивуємо, навчаємо і надихаємо наших співробітників! Ми цінуємо їх майстерність і готовність разом йти до спільної мети.

 

Відгуки співробітників

 

 

 

Сергусь Світлана

Сергусь Світлана

менеджер з продажів, в компанії 1 рік

В компанії ABWEHR я працюю трохи більше року. Але і за цей невеликий проміжок часу у мене вже були зміни по кар'єрних сходах. Починала я роботу старшим продавцем в магазині дверей компанії ТМ ABWEHR, але через кілька місяців ми з керівництвом зрозуміли, що я можу більше. До цього у мене був вже був досвід в продажах, тому було вирішено перевести мене на посаду територіального менеджера по Чернігову і Чернігівській області. І ось я вже успішно працюю і розвиваюся на новій посаді. У мене все виходить, тому що є надійна команда поруч

 

Осмолик Олександр

Операційний директор виробництва, в компанії 4 роки

Компанію «Абвер» я знаю вже дуже давно, ще з того часу, як двері імпортувалися, а не виготовлялися в Україні.

У 2016 році я пройшов співбесіду в цій компанії і був прийнятий на посаду начальника відділу якості. І вже з серпня 2020 роки мене підвищили на посаду операційного директора.

«Абвер» - це, мабуть, найкомфортніше місце в якому мені доводилося працювати - дружний колектив, мудре керівництво і хороші умови роботи.

Компанія дуже багато приділяє уваги розвитку співробітників. За весь час роботи я відвідав безліч тематичних виставок та навчальних семінарів. Брав активну участь в тренінгах з бережливого виробництва та їздив на інші великі виробничі підприємства для обміну досвідом. Це дуже підвищило рівень моїх професійних навичок і допомогає впоратися з багатьма виробничими завданнями.

Робота моя дуже відповідальна, в підпорядкуванні більше 100 чоловік. Планування і контроль всіх виробничих етапів вимагає повного залучення в процес виготовлення великої кількості дверей. Та досвід на попередній посаді + моє навчання і розвиток допомагають ефективно виконувати свої обов'язки.

Озираючись назад, можу сказати точно, що я радий своїм вибором місця роботи.